Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leirna valaki hogy milyenek a...

Leirna valaki hogy milyenek a terhessegi tunetek? Foleg arra lennek kivancsi mikor meg nem tudtatok hogy terhesek vagytok, mit ereztettek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 14:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
szia! én még amikor nem tudtam,hogy terhes vagyok,de már az voltam,egyetlen egy tünetem volt! de akkor fel se tűnt! az,hogy amikor felálltam hírtelen,akkor belenyílalt egy nagyot oldalt a lent a hasamba! tudhattam volna,hogy annak a jele,mert már egyszer voltam terhes,igaz,csak 10. hétig sajnos! és rá 2 napra teszteltem,és pozitív lett! most vagyok a 32. hétben!!!
2009. jan. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én vagyok a savas:).

Köszi:D

Mi szeptember óta próbálkozunk.

Tényleg, amit előttem írtak, amikor hirtelen felálltam, szinte összegörnyedtem, úgy fájt a hasamnál. Többször előfordult, mostmár óvatos vagyok.

Annyi még, hogy ittam a cickafark teát naponta 2 szer, és a palástfű teát pé után. Ez segített. Próbáld ki!

2009. jan. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

az az igazsag hogy en kulfoldon vagyok es itt szerintem nem lehet kapni bar nem tudom:(

nekem van mar egy masfel eves gyerekem, o egybol megfogant ahogy megeskudtunk a ferjemmel aznap fogant a naszejszakan:) de probalkozunk kistesoval es, nem nagyon akar oszejonni :s voltunk dokinal azt mondtak semmi bajunk nincsen probalkozunk tovabb!

2009. jan. 7. 16:16
 14/16 anonim ***** válasza:
Külföldön hol? Én is, de itt van cickafark... ha gondolog, írj privit. :-))
2009. jan. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
irj te privit mert en nem tudom hogy kell :)
2009. jan. 7. 17:18
 16/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, levél ment!
2009. jan. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!