Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit éreztettek amikor mentetek...

Mit éreztettek amikor mentetek szülni? Félelem, vagy izgalom?

Figyelt kérdés
33 hetes vagyok és mostanában mindig eszembe jut, hogy milyen lesz, ha menni kell szülni és ilyenkor félelem fog el. Abban reménykedek, hogy akkor már nem lesz bennem ilyen érzés, hanem az, hogy minél hamarabb láthassam a babámat. Ti hogy voltatok ezzel?
2010. ápr. 16. 17:43
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
bocsi javítom: éreztetek
2010. ápr. 16. 17:43
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan érdekes, mert amíg a babát vártam én is féltem. Aztán, amikor megindultak a fájások, már nem is volt idő ezzel foglalkozni, se nem izgultam, se nem féltem. Annyira természetes volt az egész! Így utólag. :))
2010. ápr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hittem pánikolni fogok, de valamiért teljesen természetesen éreztem magam!Olyan kézenfekvőnek tünt minden mikor elfolyt a vizem, stb! Mikor terhes voltam, azt hittem ebben a helyzetben elkap az ideg, félelem, rettegés, de nem!Totál nyugodt voltam!Még a vajúdás alatt sem volt bennem semmi olyan hogy " Úr Isten most mi lesz!"

Teljesen nyugodtan türelmesen vártam hogy láthassam a babám, pedig 15 órát vajúdtam!

Amikor eljön az idő nem fogsz arra gondolni hogy ideges legyek, vagy izgatott!Arra öszpontosítasz hogy mindent jól csinálj, hogy minél hamarabb kint legyen az a baba!

2010. ápr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon izgatott voltam,hogy minden rendben fog-e zajlani,de hála istennek minden rendben volt,mid két lányom születésénél!Nekem végig azon járt az agyam,hogy ha a babám végig tudja csinálni,akkort nekem is muszáj lessz, hisz ugyan olyan fájdalmas lessz neki is, mint neked,és a végén mindenért kárpótolni fog,hidd el,túl leszel rajta mint mindenki más,és nem lessz időd félni!Boldog Babavárást!
2010. ápr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

én befostam,mert váratlanul és gyorsan jött:) még gyorsan dobtam ide egy üzit,hogy megyek szülni, aztán huss berohantunk a kórházba de csak jó pár óra múlva lehettünk már 3asban:)


Nemis tudom, féltem de nem is ,fura volt,nemigen tudtam gondolkozni,mert nem volt idő:D de azért az bennem volt míg meg nem indultak a fájások,hogy most tuti meghalok:D

2010. ápr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%

Én a férjemet nyugtatgattam. A víz folyt el, fájásaim nem voltak, még másnap délután sem. Addig teljesen jó kedvem volt.

(Bocsánat, hogy javítok, de a lesz egy sz-szel írandó.)

2010. ápr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
En mikor mentem szülni fajdalmat ereztem de nagyon!!!Az izgulas meg a feles valahogy eltünt!!!
2010. ápr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nem éreztem se izgalmat, se félelmet. Előtte való napokban már azt mondogattam hogy nem is akar kibújni a kisfiam. Aztán amikor hajnalban felébredtem és elfolyt a magzatvíz olyan nyugalom lett úrrá rajtam hogy el sem hittem hogy én vagyok. A párom meg olyan ideges volt, hogy azt hittem hogy elájul mire besétálunk a kórházba.( kb. 200 méterre lakunk).
2010. ápr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem nagyon váratlanul ért. Első baba nem tudtam milyen lesz. Párom lefeküdt este későn jött haza a munkából. Nekem persze el kezdett folyni a magzatvíz. Hirtelen nem mertem elhinni, hogy ez most tényleg az??? Na a férjem rohant a kocsiért én addig letusoltam de a lábaim iszonyatosan remegtek! Ja és valahogy nagyon fáztam! De a kórházban megnyugodtam, mikor a szülésznő felvett és ellátott! addig izgatott voltam nagyon. A másodikkal máshogy lesz, mert már tudni fogom mit hogy.
2010. ápr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Félelem és izgalom, mindkettő. Nekem is remegtek a lábaim :-)

A fő érzés az volt, hogy hurrá, végre, végre!!! :-)

2010. ápr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!