Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit éreztettek amikor mentetek...

Mit éreztettek amikor mentetek szülni? Félelem, vagy izgalom?

Figyelt kérdés
33 hetes vagyok és mostanában mindig eszembe jut, hogy milyen lesz, ha menni kell szülni és ilyenkor félelem fog el. Abban reménykedek, hogy akkor már nem lesz bennem ilyen érzés, hanem az, hogy minél hamarabb láthassam a babámat. Ti hogy voltatok ezzel?
2010. ápr. 16. 17:43
1 2
 11/14 Nikcsi ***** válasza:
Hal istennek, vegreeeee! :) Foleg a masodik babaval, nagyon elegem volt mar a vegen, megkonnyebbules volt szulni menni.
2010. ápr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Szia!

Én 2009 augusztusában szültem és nagyon izgatott voltam d volt bennem valami félelem is.Mikor a kiirt időpot eljőtt akkor kőzőlte velem a ctg-készitő hőly hogy lehet ma szülni is fogok.Felhivtam a szülésznümet hogy vannak fájásaim de rendszertelenek.Azt kaptam tőle válszul hohy ha ugy érzem hogy biztonágos lenne még egy ctg akkor találkozunk este 7-kor a szülészeten.Be is mnetem de akkor már sürüben jőttek a fájásaim.Már nem is mentem utána haza mert nem sokkal rá ben el is folyt a magzat vizem és másnap reggel 08:45-kot a kezeim mőzőtt volt a kislányom.Boldog két nap volt.

2010. ápr. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

:D Én már akkor benn feküdtem a kórházban vagy másfél-két hete. Nyitva voltam, a baba csak nem akart jönni, kivárta az idejét.

Láttam sok ideges, izgatott, félő anyukát. Néha elkapott a vizsgálatok alatt a pánik amikor igen fiatal anyukák jajveszékeltek a vajúdóban.

Aztán jött az én kicsikém. Mikor beindultak a fájások el sem akartam hinni, hisz az orvosok már sok mindennel (szülésbeindítás, oxitocin, "megvakarásztak") próbálkoztak mégsem indult be a szülés.

Vigyorogva mentem a vajúdóba, hogy kb 2 perces, vagy még sűrűbb fájásaim vannak. Olyan izgatott voltam, hogy csak na. Mondták a szülésznők, hogy ilyent még nem láttak, hogy valaki örül a fájdalomnak, miközben a tű majd leugrik az nst gépről.

20 perc alatt megvolt a baba az első fájástól kezdve, még szegény apuci sem ért be. :) Én meg vígan fecserésztem, meg vigyorogtam mint aki megkergült még akkor is, amikor varrtak. (Nagyon szétnyestek, esett a baba szívhangja egyben kellett kinyomni, így ugrott a gátvédelem)

2010. ápr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mind akettőt indították, be voltam sz@rva rendesen, izgultam, féltem főleg amásodiknál. Tudtam mi vár rám.
2010. ápr. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!