Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem szültetek/szültök 3...

Miért nem szültetek/szültök 3 gyereket?

Figyelt kérdés
Itt most azokra a véleményekre vagyok kíváncsi, akik 1 vagy 2 gyereket nevelnek, esetleg annyit terveznek.
2011. dec. 13. 16:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%
Nem látok a jövőbe, talán még most úgy érzem fel tudnánk nevelni, de bármi történhet. Azonkívül egynek mindent meg tudok adni, 3-nak már nem.Rengeteg pénz 3 gyereket nevelni.
2011. dec. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Talán mert nincs annyi pénzem, hogy felneveljek 3 gyereket, azért meg nem szülök, hogy az állam eltartsa. Meg aztán nem volt komplikáció mentes sem a terhességem, sem a szülés, konkrétan majdnem az életembe került, hogy szültem egy gyereket. Örülök, ha ezt az egyet fel tudom nevelni egészségben, szeretetben. Ne akarjon mindenki nagycsaládos lenni, csak mert pénzt fizet érte az állam. Az szüljön 3 gyereket, akinek kellő türelme, pénze van hozzá.
2011. dec. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
2 van, de sokáig csak 1 volt. Szeretnénk hármat, de nem lesz. Ennek kizárólag anyagi oka van.
2011. dec. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Egyértelműen anyagi oka van (na meg türelemmel se biztos hogy bírnám) de amíg nem tudunk minden hónapban valamennyit félretenni hanem gyakorlatilag feléljük minden fillérünket addig szerintem nagy kockázat.

Én nem hiszek ebben a jóistenke ad báránykát akkor legelőt is hozzá...ez már nem az a világ.

2011. dec. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
nekem azt mondta egy anyuka akinek 4 van,hogy egyet nevelni a legköltségesebb és minél több van annál kevesebbe kerül azt mondta mikor 3 volt neki egyátalán nem kerültek többe,mint egy gyerek,én 3 at tervezek egyelőre 1 van,majd meglátjuk hogy alakul
2011. dec. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

1 van és nem is lesz több:)

Valahogy azt érzem,hogy nekünk így jó.Anyagi oka is van.Helyhiányban is vagyunk.És tudom,hogy én nem bírnám idegileg,azt amit látok néha a játszótéren...hogy anyuka rohangál a haját tépve 3 fele,ez nem nekem való.Egyébként nagyon szépnek tartom a nagy családot(persze,csak akkor ha biztonságos háttér van mögötte).

2011. dec. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

1.)félek és féltem az elsőnél is hogy nem lesz egészséges

2.)császárral szültem,iszonyú fájdalmas

3.)nem tudnánk eltartani,inkább legyen 1 akinek mindene és minden lehetősége megvan!!

4.)kevés a türelmem

2011. dec. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

5.

Anyukád nem a mai világban élt. Egyébként soha nem értettem ezt az olcsóbb a több gyerek.3* annyi étel, ruha, iskolai felszerelés, befizetés külön órákra. És én szeretném, ha a gyerekem nem a 0-ról kezdené az életet.

2011. dec. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

1 gyerek is sokba kerül,nem hogy 2-3.

szeretnék még egy babát,de nagyon úgy néz ki,hogy az állam miatt nem lehet!

2011. dec. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
nem az én anyukám
2011. dec. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!