Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem bírja a kis pocija?

Nem bírja a kis pocija?

Figyelt kérdés

5 hós tápszeres fiam ma ebédre evett másodjára a paradicsomos burgonyából

tegnap is evett, nem is volt gond vele

ma sem fájt a pocija, vagy ilyesmi

2x kakilt, és a második székletben, mintha nyers paradicsomos étel lett volna benne

ugyanolyan volt a színe, mint az üveges ételnek

szerintem nem tudta megemészteni

lehet belőle baj?

semmi más "tünete" nincs


2009. máj. 15. 21:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
tök durva, hogy négyhós kajába ilyet tesznek, pl a hippes gyümidesszertbe n 4 hótól citrusok, narancs van, pedig asszem citrusfélét 8 hó után ehetnének... Tiszta ellentmondásos sokszor a táblázat és a bébiételek. Vajon miért csinálják ezt a nagycégek? Hogy igazodjunk igy ki???
2009. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
54%
pl. cukrot is használnak a kajákba meg az italokba is végül is tíz éve még nem volt ilyen szigoru sok táblázat ill. nem voltam én gép közelbe.Én pemecselek.
2009. máj. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

egyetértek, tényleg durva

így sem tudom mit adjak...

ti egyébként adtok üveges kajszikat?

almát megeszi, krumpli almával megfogja a pociját

azért gondoltam kipróbálom az üvegeseket

a sütőtök pürével nem volt gond

2009. máj. 15. 22:01
 14/17 anonim ***** válasza:
70%
nagyon érdekes akkor most mit etessünk velük és hogyan továbbbb de a kaki szine nem gond, mert mindig olyan színű amilyet eszik pl. cékla is pircsi.
2009. máj. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
70%
alma krumpil rizs répa banán mind fogo ( hasmenésnél is ezt kell majd adni a diétába)ezért kell keverni öszibarack, sbarack, cékla, sütötökkel.
2009. máj. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
54%
Én ezért ajánlom a Csecsemők szakácskönye c. könyvet. Nagyon jó. Sok recept van benne, hónapokra bontva. Van olyan rész is, hogy hasmenésre, székrekedésre stb. mit adjunk enni.
2009. máj. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
71%
Az uvegeset nyugodtan adhatod neki,csak hagyj kozte par nap szunetet.Amugy a "legujabb" hozzataplalas szerint csak 1 eves kor utan lehet paradicsomot adni.Ez azert van mert amit a boltokban veszel az vagy kulfoldi,vagy beoltjak mindennel,hogy erjen.Ha nalad teremne a kertben,es foleg bio lenne akkor azt adhatnad neki.Nyug nem lesz tole semmi baja.Es a babaszakacskonyvek azert irjak 6 hotol,mert addig szoptatni kene.
2009. máj. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!