Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem bírja a kis pocija?

Nem bírja a kis pocija?

Figyelt kérdés

5 hós tápszeres fiam ma ebédre evett másodjára a paradicsomos burgonyából

tegnap is evett, nem is volt gond vele

ma sem fájt a pocija, vagy ilyesmi

2x kakilt, és a második székletben, mintha nyers paradicsomos étel lett volna benne

ugyanolyan volt a színe, mint az üveges ételnek

szerintem nem tudta megemészteni

lehet belőle baj?

semmi más "tünete" nincs


2009. máj. 15. 21:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%
hát 5 hósan még nem adunk paradicsomot a táblázat szerint de szerintem a répa is sárgán jönn ki.
2009. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

paradicsomos burgonya- kecskeméti bébi étel 4 hótol

remélem nem rontottam el semmit :(

2009. máj. 15. 21:52
 3/17 anonim ***** válasza:
35%
az én táblázatom 12- hóra írja a paradicsomot de szerintem nem lesz gond.
2009. máj. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
Ne add neki még , ha ugy érzed, hogy nem emésztette meg, várj még pár hetet!
2009. máj. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
35%
Amikor paradicsomot eszik a babám, akkor ő neki is van benne pari szín. Ha zöldet, akkor meg zöld a kakija. Nem hinném, hogy baja lehet, de öt hónaposan szerintem se adjál neki ilyeneket.
2009. máj. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%
A csecsemők szakácskönyve 6 hónapra írja. 12 hónaposan, már szinte mindent ehet.
2009. máj. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

6 ( 4) alma, őszibarack, meggy burgonya, bio-sárgarépa, sütőtök, cékla, gesztenye Gluténmentesga-bonafélék, rizs- és kukoricapehely, Sinlac

7 (6) banán, körte cukkini, saláta, brok-koli, fehérrépa, pasz-ternak, zeller, spárga, tök, kelbimbó, paszíro-zott zöldborsó, uborka (sütve vagy főzve) csirke, pulyka egy kk étolaj / 1 dl főzelékbe, petrezselyem, zellerlevél, kapor, metélőhagyma

8-9 szilva, ringló, sárgabarack, görögdinnye, sárgadinnye, cseresznye karalábé, kelkáposzta, karfiol, zöldborsó (héjjal is), csicsóka, vörös- és fokhagyma (sütve vagy főzve) marha, sertés, csirkemáj (legfeljebb egyszer hetente) kefír, natúr joghurt, túró, sajt kis mennyiségben* főzelék v. gyümölcs kiegészítéseként búza, zab, árpa, rozs*, rizs bazsalikom, kakukkfű, borsikafű, borsmenta, szurokfű, citromfű, lestyán (kis mennyiségben)

10-11 káposzta, padlizsán, rebarbara, mángold, zöldbab, spenót vagy sóska (heti egyszer),

betöltött 12 citrusfélék uborka, retek, lencse, sárgaborsó, bab, csicseriborsó, paprika, paradicsom halak vaj, tejszín, tejföl, kecsketej, juhtúró, juhsajt, tejpép, tehéntej teljes kiörlésű gabonák, köles, hajdina, szója olajos magvak (darálva), gyógynövény teák (men-ta, citromfű, csalán), gyü-mölcsteák, tojás (először főtt sárgája heti 1-2x, később a fehérje is), méz

2009. máj. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%
Gondolom a nyers paradicsomot nem lehet 1 éves kor alatt adni. Amúgy a paradicsomos burgonya elsők között van a főzelékeknél. Nálunk ugyanez volt az elején. Sőt a popsiját is kicsípi. Most a zöldborsót próbáljuk,és mintha ugyanúgy jönne ki... :) Meg kell szoknia a pocijuknak az új dolgokat.
2009. máj. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

köszönöm lányok!

nem adok neki többet, csak majd ha korosabb lesz

de akkor miért gyártják 4 hótól?

2009. máj. 15. 21:56
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
nyers paradicsomra gondolhatnak a táblázatba ezek szerint
2009. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!