Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom, hogy allergiás...

Honnan tudom, hogy allergiás e valamire? Ma kezdtem el a hozzátáplálást. Mik a jelei, ha nem birja a pocija?

Figyelt kérdés
Ha még nem érett hozzá,akkor mennyi idő után lehet újra probálkozni?
2008. dec. 29. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Almával kezdj. Általában az nem okoz gondot. Persze krumplival, megfőzve először. Több krumpli, kevesebb alma. Aztán szépen lassan fordíts az arányokon.

Aztán lehet őszibarack, bár most nincs, de bébikajába van.

Aztán kicsi banán krumplival. De van amelyik baba ezt nem bírja, van akinek semmi baja. Aztán lehet még répa, sütőtök. Van aki gyümilével kezdi igazán aztán a többi.

Aztán ha nincs baj pár napig egy ízzel akkor lehet másik íz. Ha attól sincs akkor lehet a kettő ízt mixelni, krumli mindig jó ha van hozzá.

De ajánlok neked vmit.

[link]

beírtam ide, nézd meg ezt az oldalt

De amúgy észre fogod venni hogy ha allergiás vmire, vagy ha fáj a pocija tőle. Lehet elsőre nem tudod, de rá fogsz jönni. De reméljük nem lesz egyik sem.

Újrapróbálkozni 2-3 hét múlva lehet, vagy egy hónap múlva.

Látni fogod. Ne félj. Ha meg nem vagy benne biztos, szólsz a védőnőnek, ő segíteni fog, ez a feladata.

2008. dec. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segitséget,nagyon jók a tanácsaid.

Jó babázást neked!

2008. dec. 30. 14:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!