Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hordozótakarótok van?...

Milyen hordozótakarótok van? Egyszerű felvenni? Nekem kicsit macerás :- (

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 11:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ja, most nézem a honlapon, hogy azt a zsineget át kéne húzni a Mai-Tei pántján és akkor nem csúszna le! Csakhogy ez elöl hordozásnál nem megy...

[link]

2011. dec. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Megpróbálom elmagyarázni, hogy van az enyém, nem tudom a tiéd is így van-e megoldva.


Mindkét vállából lóg egy zsinór, ami alul csatban végződik.

Annyit kell tenni vele, hogy a válladra veszed és alul mindkét oldalon át kell bújtatni egy kis fülön és aztán csat.


A tied is ilyen?


Már nagyon kíváncsi vagyok a Gremesére!

2011. dec. 9. 08:57
 13/14 anonim ***** válasza:
Na itt vagyok, a Gremese hordozótakarós:) Megjött pénteken, egyenlőre a férjem segítségével próbáltam ki. Szerintem nem olyan rossz, van a csuklya nyakánál(egyébként az lecsatolható) 2 oldalt kb. jó 1 méter hosszú pánt, ezeket át tudom bújtatni a mei-tai-on lévő kis fülekbe, majd a takarón lévő 2-2 fülön átbújtatva lehet megkötni, így nem lóg semmi.Az alját össze lehet húzni. Nem csúszik le a vállamról semmi.
2011. dec. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszi!


Óóóóóóóóóóóó, hát én meg nem is jól vettem fel az enyémet!!:D

Pedig tök 1xű :D Mostmár sipp-supp megvagyok vele! Csak először nem jól próbáltam!

2011. dec. 12. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!