Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hordozótakarótok van?...

Milyen hordozótakarótok van? Egyszerű felvenni? Nekem kicsit macerás :- (

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 11:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én holnap kapom meg Gremese mei-tai és hordozótakaró. Kíváncsi leszek, mert sokat szeretném használni, de félek, hogy macerás lesz.
2011. dec. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekem is Gremese mei-tai-om van, de a takarót varrattam hozzá. Most gondolkodom, hogy rendeljek egy Gremese takarót. Milyet rendeltél? Dupla polár rétegűt? Légyszi' mondd el majd, hogy milyen!! Előre is köszönöm!!
2011. dec. 8. 13:08
 3/14 anonim ***** válasza:
Rendben, majd megírom a tapasztalataimat.Visszakérdezhetek? Hogy szuperál a mei-tai?Nekem van hordozókendőm is(Hoppediz), azt néha itthon használom, de szeretnénk már néha kimozdulmi a babámmal, és egyszerűbbnek láttam a mei-tai-t.Tényleg könnyebbb vele?Mármint a megkötése.
2011. dec. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ja, és igen, dupla poláros a hordozótakaró. Már nagyon várom, hogy megérkezzen, kíváncsi vagyok rá.
2011. dec. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Szia! Ezelőtt rugalmas hordozókendőben hordoztam (Liliputi), mei-taiból ez az első, én rögtön meg tudtam kötni, tehát könnyű :)

Most is épp itt alszik rajtam az én kincsem. :)))))

Nagyon szeretem. (mármint a mei-tait, de a picikémet is:D)


Szerintem a kendő is tök egyszerű volt (bár én csak egyféleképpen hordoztam, elöl) A hosszú kendőt/pántokat mindkettőnél meg kell szokni, hogy bánjak vele.


Mivel már 9 kg, lassan meg kéne tanuljam a hátrakötést. Na ettől félek picit. 5 hónapos amúgy a kicsim.

Apa felügyletével asszem ma este gyakorlunk:))

2011. dec. 8. 16:43
 6/14 A kérdező kommentje:
JA! A kendőnek könnyebb volt megkötni magát a csomót, nem tudom más mei-tainak milyen anyagból van a megkötője, de a gremesének vastagabb anyagból (a mei-tai anyaga)és nem olyan könnyű csomóra húzni...
2011. dec. 8. 17:06
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem is macerás! :(( A bal vállamról mindig lecsúszik! Igazából nem a felvétel a macerás, hanem valahogy kényelmetlen az egész. És a Mei-Tai kötözőin kívül most még a hordozó zsinórjai is lógnak plusszban, ez az agyamra megy. Valószínű háton hordozásra alkalmasabb ez a takaró, de én egyelőre még előre kötöm, igaz már lassan 8 kiló és kezd leszakadni a hátam.

Ja és Tündérputtonyos. Lehet, hogy mi már leveleztünk ez ügyben egyszer? ;)

2011. dec. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Igen, biztos!:)))

Nekem is mindig lecsúszik a vállamról.:(

Én is elöl hordozom még. Arra gondoltam, hogy egyszerűbb lenne, ha csak alul lenne egy csat, amit hátul a derekamon összekapcsolok, felül meg a két zsinór helyett lenne egy gumi, amit a nyakamba akasztok, majd ráhajtanám a gyerekre a takarót és hátul összekapcs.

2011. dec. 8. 21:53
 9/14 A kérdező kommentje:
Ja, nekem nem kényelmetlen, meg nem lóg a zsinór, tökjó lenne, ha nem csúszna le a vállpántja folyton.
2011. dec. 8. 21:54
 10/14 anonim ***** válasza:

Az enyémen van egy csatt, amit a derekamnál kell összekapcsolni, azzal nincs is baj. A zsinórok azért lógnak, mert ugye állítható a hosszúsága a vállbebújtatós résznek (amúgy nem értem, minek hagytak rá fél métert-kinek van olyan széles válla??), azt legfeljebb levágom. De akkor is lecsúszik a vállamról!! :) ill. :(

Amúgy a célnak megfelel, melegen tartja a kicsit!

2011. dec. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!