Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, nektek nem szakad...

Anyukák, nektek nem szakad meg a szívetek, mikor ilyeneket hallunk, hogy csikket nyom el a gyereke talpán?

Figyelt kérdés
Mióta gyerekeim vannak, sírni tudok az ilyen hírek hallatán. A kerti wc-be hajított újszülött stb. Annyira sajnálom ezeket a kicsi angyalkákat, akik még a saját édesanyjukban sem bízhatnak.
2009. máj. 14. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is elbozadtam, amikor ezt a csikkelnyomós történetet hallottam! Borzasztó, hogy ilyen anyák vannak!
2009. máj. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez vérlázító!!

Vele is meg kéne csinálni, de legalább 1000 csikket nyomni rajta egyszerre.

2009. máj. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
az egy dolog, hogy megszakad a szívem, de mérhetetlenül dühös is vagyok ilyenkor. fel kéne kötni egyenként az ilyen szülőket, biztos jobb lenne a világ. :( hát igen, a gyerekek meg már eleve rossz lappal indulnak :( mennyi ilyet hallani...
2009. máj. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ne is mond,nekem is mindig potyognak a könnyeim,nem tudom miért de én ilyenkor mindig odamegyek a kismanómhoz átölelem szorosan,megpuszilgatom.Szörnyű,és az a legszőrnyűbb,hogy ezt sokszor nem tartják tudatosnak pl a wc-s esetben,merthogy az anya el akarta titkolni,és nem tudta mit tesz,csak félelmében,meghogy nem volt önmaga.

De akkor most megússza bűntetlenűl?

Én ezt soha nem fogom megérteni,mondjuk niccs az a bűntetés,amivel ezt jóvá lehetne tenni.

2009. máj. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyű! S tudjátok hányan vagyunk, akik bármit megadnának, hogy végre édesanyák lehessünk? Rengeteg pár küzd, hogy megfoganhasson a várva-várt kis csoda, miközben mások ilyeneket tesznek a gyerekükkel, ahelyett, hogy értékelnék, hogy ők milyen szerencsések is - hiszen szülők lehettek. Hát sajnos nagyon igazságtalan dolgok vannak az életben.
2009. máj. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szívfacsaró! Meg a pöcegödörbe dobálás, elégetés, stb! Méghogy nem tudják az ilyenek mit csinálnak, és csak szülés utáni sokkról van szó! A nagy f.. Akkor az ilyen miért nem jár el 9 hónapon keresztül orvoshoz, védőnőhöz?? 9 hónapig sokkban van? A csikkes nőt meg fel kéne gyújtani!
2009. máj. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Dehogynem! De ezek nem normálisak szerintem! Szegény kicsikék! Én simán ugyanezt megtenném az elkövetővel élete minden napján. Nem sajnálnám egy pillanatig sem. Be kéne vezetni a szemet-szemért ítélkezést ha mást nem legalább ilyen gyermekbántalmazási esetekben.
2009. máj. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem még plusszban a wc-be dobott gyereknél az bosszantott fel, amikor a tv-ben azt mondták, hogy a gyerek állapotáról nem adhatnak felvilágosítást, mert az Édesanya!!! nem járult hozzá. Mi az, hogy édesanya? Az ilyen?!
2009. máj. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!