Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet az ilyeneket még...

Hogyan lehet az ilyeneket még időben kivédeni?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Annyi ilyen és ehhez hasonló dolgot hallani. Még a gondolatától is kiráz a hideg, hogy majd valamikor az én babám ilyet egyen mielőtt közzé teszik, hogy vigyük vissza, mert... Vagy valami veszélyes játékot, vagy bármit veszek neki.

Nekem(Nekünk) még nincs babám(babánk), de van egy még csak szopizós keresztfiam.


2011. aug. 7. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos nem lehet kivédeni... Lehet, hogy én vagyok hülye, de pl. én minden pépes bébiételt, amit a boltban veszek, itthon még átpasszírozok egy szűrőn. Biztos, ami biztos...
2011. aug. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a hír nem biztos, hogy igaz, ahogy a kérdező is írja. Állítólag már régen is forgott ez a körlevél csak most újra előkerült. Az egész konkurencia harc.


Azért az anyukák féltik a babájukat és természetesen ha ilyet olvasnak megijednek. Viszont régen is olvasható volt egy ilyen eset és az se 100%, hogy nincs benne igazság!


Pl itt van egy ilyen.


[link]

2011. aug. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

Hogy lehet az ilyet kivédeni? Egyszerűen. Főzz te a babádnak!

A kisfiamnál 4 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, most 6 hónapos. Csak olyasmiket kapott, ami a mi kertünkben nőtt, és amit én készítettem el. Semmilyen műanyag kaját nem kapott még és nem is fog kapni. Anyatejes baba, szerencsére mindig elég volt neki a tej, nem kellett tápszerezni.

2011. aug. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!