Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pusziljàk a babà...

Pusziljàk a babàmat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon elkeseredett vagyok.

Van egy két honapos babàm.

A baj az hogy kérdésem nélkül puszilgatjàk!

Eleinte màr kifejtettem az elvàràsaimat,de nem értik...$

Nagy nehezen kikönyörögték,hadd foghassàk meg,amire megenyhült a szivem,na de puszilgatni,kezét arcàt,aki nem csalädtag?

Màr volt ebböl egy oriàsi vita,nem szeretném ujra eljàtszani,tehàt egy -két jo tipp hogy ne csokolgassàk?

Mert nagyon dühös vagyok ha ezt làtom!!!!!!!!!!!!!!!!!!


2009. máj. 14. 11:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az utolsónak:Szerintem az nem irigység ha valaki megkér egy másik embert,hogy ne a kezét vagy arcát,száját puszilgassa.

Mondjuk féltésnek lehet nevezni,de irigységnek nem.

Az meg természetes,hogy egy anya mit félt jobban a világon?Nem mást mint a legnagyobb kincset:a Gyermekét.

Mondjuk nekem is fura,ha egy anyuka a gyerekkel kapcsolatos dolgokat lazán tudja venni.Mindenki más,de én ilyen vagyok.

2009. máj. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha megsértődik a kedves ismerős,ha nem ,ne add neki oda a gyereket!Csak abban az esetben ha nem nyálazza össze,ha meg mégsem tartja be vedd el tőle,és mondd meg neki hogy befejeztük!!!Te vagy a baba anyukája,akinek nem tetszik az......
2009. máj. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem mond meg neki nyugodtan, hogy ezt nem szereted: fogja meg, nézegesse, játszon vele, de ne puszilgassa olyan helyen, ahonnan elkaphat valamit. Anyukám puszilgatja a kezét, de az mégis más, én is szoktam meg az apja is, de ismerősök a lába szárát szokták megpuszilni, amit imád, és nem lesz tőle semmi baja. Amúgy elég tapintatlan ismerősöd van, hogy kézmosás nélkül rohan a gyerekhez, és nem veszi figyelembe a baba igényeit (álmos, nyűgös, és mégis szórakoztatja)

4,5 hós babás

2009. máj. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. ez tényleg nem irígység, hanem féltés. amíg nem volt gyermekem, addig csak azt mertem tenni más babájával, amit megengedett. még hozzá sem nyúltam, ameddig az anyukája nem mondta, h fogjam meg nyugodtan. engem így neveltek, nekem ez a természetes. én is próbáltam ezt a fiamnál betartani, de sajna vannak kiba....t érthetetlen emberek, akikkel képtelenség zöld ágra vergődni...
2009. máj. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha nem értenek a szép szóból, durván kellmegmondani és kész. Inkább legyen egy sértődött agyament ismerősöd, mint egy beteg gyereked.

Egyébként meg, aki nem érti meg, hogy nem puszilgatjuk nyakra-főre az utunkba kerülő összes csecsemőt, az primitív.

Nem kár érte, ha nélkülöznöd kell a társaságát.

2009. aug. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én se szeretem, ha a kezét puszilják, de ezt el is mondtam. Nálunk senkinek se kellett mondani, h aki bejön, és szeretné megfogni, megsimogatni mossa meg a kezét, kérés nélkül tették, de nem fertőtlenítővel, szimpla dm-folyékony szappannal. Én magam se fertőtlenítettem a kezem a gyerek miatt soha. Nem akarom túlvédeni, mert ha nem találkozik fokozatosan a mindennapi bacikkal, akkor nagyon beteg lesz, mikor elkap valami kis dolgot. Nem viszem szánt szándékkal betegek közé, de úgy alakíto, h találkozzon sok emberrel, gyerekkel, gyerekcsoporttal, alakuljon ki az immunrendszere. Lehet lepontozni, mert szerintem enyhe túlzás, amit művelsz, de ez magánvélemény...
2010. máj. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!