Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz ez az étrend, min...

Rossz ez az étrend, min vàltoztassak?

Figyelt kérdés

13 honapos lanyom ötrendje a következö:


Reggeli 250 ml tej,vagy kakao,vagy junior tejital


Tizorai joghurt,àltalaban 150 gramm,plussz babkeksz


Ebéd :amit m eszünk,àltalaban,pl rizses husi


Uzsonna:gyümölcs.


Vacsora 250 ml tej

(Napközben gyümölcslé kb összesen 200 ml elfogy)

lanyom nem nagyon hizik,ezért gondolom valami nem jo

ebben az étrendben.Ötletek,tanàcsokat varok


2010. márc. 29. 07:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a reggeli, meg a vacsora legyen valami laktatóbb. Az én fiam még csak 8 hónapos, de neki már nem elég a tej vacsorára, főzeléket, vagy tejpépet kap. A többi étkezésre ugyanazt adok neki mint te. Ennyi idősen én már biztosan adni fogok neki reggelire is valamit a tejen kívül.

ҝ

2010. márc. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerinte is lehetne valami tartalmasabb a reggeli meg a vacsi.
2010. márc. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! A fiam most lesz egy éves. Reggeli tej, tízórai gyümi vagy sajt felvágott, kenyér, májkrém...

Ebédet azt eszi amit mi. Uzsi tejpép vagy gyümi. vacsi tej. De csipeget a mi kajcsinkból is és séta közben elfogy egy zacskó kuki is. A fiam mostanában nem annyit hízik mert lemozogja ez is lehet a dologban. De szerintem ha tartalmasabb lesz a kajcsi hízni fog.

2010. márc. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A reggelire és vacsira adott tej mellé adj neki még valamit. A mi napunk kb.:

Reggeli: tej, mikor ébred, aztán még kicsit lustálkodik, felkel akkor kap vajas kalácsot, sajtos kenyeret.

Tízórai: joghurt, vagy gyümölcs

Ebéd: amit mi eszünk

Uzsonna: gyümölcs, vagy joghurt, túró, krémtúró attól függően hogy mit evett tízóraira.

Vacsora: virsli, rántotta, melegszendvics, tejberizs, tejbegríz, vagy abból eszik, amit mi eszünk vacsorára.

Lefekvés előtt: tej vagy tejital

2010. márc. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!