Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az miért van hogy 11 honaps...

Az miért van hogy 11 honaps kislànyom, nem ragazkodik hozzàm?

Figyelt kérdés
Portugàliàban élünk,és nekem el kellett mennem dolgozni,a picivel anyosom van.Napi 10 oràt kell dolgoznom,igaz tényleg nem sokat làtom öt sajnos.Mert reggel 9-30-kor kezdek,aztàn délutàn 3-kor végzek.Utànna pedig este 7-re vissza kell mennem 10-30-ig.De amikor itthon is vagyok nem akar hozzàm jönni,inkàbb a mamàval van.
2010. jan. 16. 00:50
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Talán mert szinte otthon sem vagy, anyukád foglalkozik vele, ő eteti, rakja tisztába, játszik vele stb. Így nem tudom miért kéne ragaszkodnia...
2010. jan. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem is fog ragaszkodni hozzád, sőt idővel utálni is fog amiért sose vagy vele. Ennyi, nehogy szülj több gyereket, ennek az egynek is rossz élete lesz így melletted.
2010. jan. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mikor mentél vissza dolgozni?

Lányom is jobban érzi magát anyukámmal, mert gondolom az én fejemet már unja... :o) Állandóan ketten vagyunk itthon, párom melózik, anyukám kétnaponta jön délutánra pesztrálni. Sokat számít hogy anyósod van vele!!! Biztos hogy azért ragaszkodik jobban hozzá!!! Gondolom megvolt az ok amiért menned kellett dolgozni, sajnos ez általában ezzel jár. Talá később lehet javítani a helyzeten, ha megoldható lesz hogy többet otthon legyél vele.

2010. jan. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kicsik ahhoz ragaszkodnak,aki a legtöbbet van velük.

Nem tudod megoldani,hogy többet tudjál vele lenni?

De azért elképesztő,hogy milyen bunkó emberek vannak,mint például a kedves 2. válaszoló.

Honnan tudod hogy miért kellett visszamennie dolgozni????

2010. jan. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hello,a màsodik komment küldöjének szeretnék üzenni elsösorban.Elmész te a p.-àba.

Lehet,hogy te otthon vagy a gyerekeddel és az àllam vagy az urad vagy a ki tudja kid eltart,itt Portugàliàba nem kap a szülö semmilyen jogosultsàgot a gyerekre,csak havi 30 eurot avval meg kitörölhetem.Abbol még a gyerekem nem evett nem ivott és nem pelenkàzom.Ha igy lesz a gyerekemnek rossz élete,akkor a tieid,meg nyilvàn éhen halnak,ha te meg nem akarsz dolgozni menni,és a gyereked érdekeit nézni.Mi magyaroknak otthon nincs rossz sorunk,tényleg,mert valami kis tàmogatàst kap az anya még egy gyerek utàn is,ha nem is sokat,de legalàbb a gyereknek a létfontossàgu szükséglete meg van belölle.Csak jol kell sporolni belölle.Ugy,hogy kedves vàlasz iro tovàbbi jo napot,és kivànom szülj vagy 10 gyereket és majd az àllam bàcsi meg az idiotàk akik dolgoznak helyetted eltartanak!És nem kell a kezedet bemocskolnod,esetleg a szaros pelenkàval.Szivesebben tengetném én is itthon az életemet,mert hidd el nem egy leàny àlom màsok utàn a szaros wc-t és a kaja maradékot takaritani,utànna haza jönni és még itthon is az uram utàn takaritani,igy a nap 24 oràjàbol 18-at aktiv munkàval töltök,de én nagyon nem sajnàllak téged,mert biztos k.-va jol megy a sorod.



A többieknek köszönöm,igazàn megértöek vagytok.Sajnos el kellett mennem nekem is dolgozni,mert a férjem keresete nem elég,és igy nem tudunk az egyik naprol a màsikra élni.Màsik munkàt meg hiàba kerestünk egyszerüen sehol semmi,itt is nagyon padlora vàgta az embereket a vilàg vàlsàg,és se munka se pénz.Még szerencse,hogy itt,ahol most kezdtem dolgozni,kaptam munkàt.

2010. jan. 16. 17:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!