Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos volt a babád,...

Hány hónapos volt a babád, amikor először nagyinál aludt? Hogy bírta (d)?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
22 hónapos, mert szültem. Nem volt gond, tudta hol vagyok, miért van ott, meg apa is befutott míg ébren volt, de csak addig maradt ott amíg elaludt utána haza ment. Már késő volt bolygatni. Egyedül nem szeret mamánál aludni, bár ez nem viselte meg, mégsem. Nem is szokott. Most éves.
2011. nov. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem működik a számbill. Szóval most három éves.
2011. nov. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam jövő hónap végén lesz 3 éves. Együtt már nagyon hamar ott aludtunk a nagyinál (mivel szüleim messzire laknak, így mindig több napra megyünk) egyedül most nyáron volt ott először egy rövid hétvégére. Jól érezte magát, de egy picit anyásabb lett, amikor hazahozták. Aztán ősszel is volt ott egy normál hétvégét, most már semmi gond nem volt, imádta, sokat mesélt, amikor hazajött.
2011. nov. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16 hónapos. Nem volt semmi gond, nagyon jól érezte magát. Az altatás sem volt probléma, itthon is egyedül alszik el, nem igényel társaságot. Megpuszilom,integetünk, még dobunk pár puszit, és kijövök. Mikor hazajött rengeteget mamázott. Azóta is jutalom, ha mehet.
2011. nov. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3 hónapos volt, mikor először hagytuk egyedül anyósommal, de akkor ő jött át hozzánk és aludt ott.


Fél évesen már átvittük egy-egy éjszakára (ugyanebben a városban lakik az anyósom), 2 évesen már nyaralni is elvitték egy hétre.


Örülök, hogy "időben", fokozatosan szoktak össze, így bármikor számíthatok arra, hogy anyósomra bízhatom.

2011. nov. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15 hónapos, még nem aludt ott. Még cicin alszik el, így meg sem próbáljuk. Nyáron már szeretném, ha kicsit ott lenne, mert mindkét Nagyi várja már a közös éjszakát :)
2011. nov. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy kicsi korában inkább együtt "szokjatok" a nagyihoz, a pszichológusok 2 éves korra teszik a határvonalat (persze ez nem éles). Innentől szabad az út és lehet próbálkozni az egyedülléttel a nem otthoni környezetben!
2011. nov. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2 évesen. mi altattuk el a nagyiéknál és csak utána léptünk le. nagyon örült reggel nekik, aztán ebéd után már hoztuk is haza. jól érezte magát, legközelebb korábban visszük és hamarabb eljövünk, de csak ritkán fog ott aludni, szerintem olyan 2 havonta :)
2011. nov. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Másfél hónapos volt. Azóta is kéthetente egyszer ott alszik. Tudatosan csináltam így. Több ismerősöm példájából okultam.. ők nem hagyták a nagyira a babájukat, és a mai napig nincs el a gyerekük máshol.

A babám viszont így annyira megszokta őket, hogy soha semmi gond nincs, mikor velük van. Imádják egymást :-) Most 13 hónapos.

2011. nov. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1 hónappal ezelőtt aludt a mamánál először, 3,5 éves. Előtte nem akart, s nekünk sem volt rá különösebb indokunk. Nem bántam meg, hogy csak most kezdtük, most ért/értünk meg rá. Azóta rendszert csinálunk belőle, 2 hete is ott aludt, és most hétvégén is így lesz.
2011. nov. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!