Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok félt a nagy kádban...

Babátok félt a nagy kádban amikor először abban fürdettétek?

Figyelt kérdés
Babám 9 hónapos lesz. Imádja a vizet, szeret pancsizni. Kb. 2 hónapja stabilan ül. 2 napja a nagy kádban fürdik. Eléggé meg van illetődve és amikor hátra dűtjük, hogy alul is lemossuk, elkezd sírni. Rakjuk vissza a kicsi kádba vagy majd megszokja a nagyot?
2011. nov. 27. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Én már 6 hetesen nagy kádban fürdettem a gyerekeimet, így nem idegenkedtek tőle. Én azt csinálnám, hogy a kis kádat bele tenném a nagyba, először így fürdetném pár napig, aztán mikor már így jól érzi magát, akkor kivenném a kicsit maradna a nagy.
2011. nov. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az előző javaslata szerintem is jó, mi is eleinte a nagy kádban kis kád módszert alkalmaztuk.
2011. nov. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is 9 hónapos volt kb. amikor bele tettem a nagy kádba! A legelejétől élvezte! Jól tele pakoltam pancsizós játékokkal, amiket kapott (több szettben is volt neki pancsolós játék, tele kis gumi állatokkal, amik ből lehet locsolni a vizet, fel lehet húzni, stb.) és nagyon élvezte, és élvezi még most is!
2011. nov. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5 hónaposan tettük először a nagy kádba, mert mentünk usziba, és hogy szokja a több vizet. Első két nap csodálkozott, aztán megszokta. Most már imád benne fürdeni.
2011. nov. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
5 hónapja járunk babaúszásra, ezért sem értem miért sír. Ott egy hangja nem volt még a medencében. Eddig mi is a kis kádat tettük a nagyba, igaz állványon. Akkor most állvány nélkül :)
2011. nov. 27. 16:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért nem sír a babaúszáson, mert ott vagy vele. Ülj be vele párszor a kádba, fürödjetek együtt, aztán már egyedül sem lesz baj. Én az enyémekkel már öthetesen együtt fürödtem, imádták mindig.
2011. nov. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!