Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisgyermekes anyukák! Babátok...

Kisgyermekes anyukák! Babátok mekkora volt amikor először nyaralt a szülei nélkül (pl: 1-2 nap a nagyinál, ilyenekre gondolok)?

Figyelt kérdés
Kisfiam most 9hónapos. Nagyiék lemennek a Balcsira pár napra és felajánlották, hogy magukkal viszik a 9hónapos kisfiunkat is. Azidő alatt mi is elutaznánk a férjemmel egy hosszú hétvégére kettesben valahova. Ti elengednétek a 9hónapos babátokat vagy még korai?
2010. jún. 9. 18:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Én nem, főleg nem 9 hósan, de sokan elengedik már egész korán a piciket.

Az én kislányom már 21 hónapos, de még sosem engedtem el napokra, nem is tudnám, mert nagyon anyás, max napközben vigyázott már rá más.

2010. jún. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Semmiképp nem akarlak lebeszélni, azt tedd, amit helyesnek érzel.

De: az én kisfiam 18 hónapos, még sosem aludt nélkülünk. Most nyárra terveznénk, hogy elmegyünk a férjemmel kettesben 3-4 napra, de nagyon nehéz még mindig rávenni magam. Pedig jó helyen lenne a nagyival :-)

2010. jún. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Értem, és köszi!

Olyan volt már, hogy 1-1 délután elaludt a nagyinál vagy este mentünk valahova a párommal és átjött anyukám pár órára. Nagyon jól elvannak a mamával csak hát, tartok tőle, hogy 2-3 napig is ellennének-e egymással nélkülünk.

2010. jún. 9. 18:40
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

én előbb kipróbálnám az ottalvást úgy, hogy érte tudjak menni bármikor, ha gond van. kicsit éles helyzetnek érzem, hogy ők is idegen helyre viszik a picit ráadásul több napra, ami szintén új lesz neki és még ti is elutaztok.


ha szeretnéd elengedni, engedd, de előtte tegyetek egy próbát a nagyiéknál! :-)

amúgy jó pihenést nektek!!!

2010. jún. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem meg nagyon picike ahhoz,az en babam is 9 honapos,de en meg nem engednem hiaba van jo helyen,egy nyugott percem nem lenne!!!!
2010. jún. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Én inkább magammal vinném a hosszú hétvégére.
2010. jún. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

Menjetek csak el nyugodtan a pároddal!

Előtte csináljatok egy próba éjszakát a nagyiéknál!


A fiam ennyi idősen már volt a nagyiéknál 2-3 éjszakát is..

2010. jún. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A kisfiam 10 hosan aludt a nagyinal elöször. Semmi gond nem volt. De ez gyerek függö es persze attol is függ hagy milyen kapcsolatban van a nagyival. Nalunk minden nap talalkoztakes egy ket orara vigyazott ra mar elötte is es volt hogy ott aludt delutan is. 2-3 napot pedig 15 hosan aludt ott elöször.De akkor is minden nap mentem, de :( nem nagyon hianyoztam neki, tök jolelvolt a nagyinal, lestek minden kivansagat:)
2010. jún. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A fiam már volt ekkora korában ott, a lányom 15 hónapos múltkor aludt ott először, mi koncerte mentünk.

A bátyja is ott volt.

Sőt a fiam 5 éves kora óta minden nyáron elutazik anygszüleivel 2-3 hétre Horvátországba.

Én elengedném, a nagyszülők hagy unokázzanak, ti meg gondolom jól ellesztek apároddal:-))

2010. jún. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi 4-5 hónaposan engedtük először nagyiéknál aludni, persze egy városban élünk, így mehettünk volna érte ha van valami gond. De nem volt, és azóta sem. Mindkét nagyinál örömmel alszik, most egy éves.
2010. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!