Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor aludt először a pici a...

Mikor aludt először a pici a nagyinál mondjuk, hány hós volt akkor?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
A nagyobbik kb. 15-16 hónapos volt, a kicsi augusztus végén 13 hónaposan fog egy éjszakát ott maradni. Kicsit izgulunk. :)
2009. aug. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi szomszédok vagyunk velük, már 3 hónaposan ott aludt.Havonta mindig elmentünk egyet bulizni, szívesen vállalták a két gyereket:)
2009. aug. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 3. 14:01
 4/6 anonim ***** válasza:

10hós volt a kisfiam amikor először ott aludt anyukámnál,nem volt gond,átaludta az éjszakát(anyuról ezt nem mondhatom el,végig a bébiőrt leste,hogy vajon elromlott-e:D.Rendszert nem csinálunk belőle,de ezek után már nyugodt szívvel,viszem,ha egy picit ketten szeretnénk lenni:)

11hós manó anyuja

2009. aug. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia! én a napokban hagytam először éjszakára a fiamat a nagyival. 9 hónapos. mivel a maminál nyaraltunk, nekem meg egy vizsgálat miatt haza kellett jönni, nyúzni pedig nem akartam négyszáz kilométert, ott hagytam.

jobban viselkedett, mint amikor ott vagyok :) éjjel sem volt gond. bezzeg én itthon nem bírtam aludni...

szóval én viseltem csak rosszul :)

2009. aug. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Egy éves lesz a fiam és gondoltam itt az ideje, hogy ott aludjon a nagyinál. Tanuljon meg máshol is aludni, hogy ezzel majd ne legyen gond.
2009. aug. 4. 15:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!