Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért akaszt ki sokmindenkit,...

Miért akaszt ki sokmindenkit, ha valaki egy ágyban alszik a gyerekkel-mondjuk 2 éves koráig, renben van a hzassága?

Figyelt kérdés
A válaszokból ítélve ez valami óriási hiba.
2011. júl. 28. 21:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor igen, ha közben az anyuka panaszkodik, hogy nem tud kikapcsolódni (csak vele alszik el a gyerek), de közben a férjének meg igénye lenne rá.
2011. júl. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem akaszt ki, csak nagyon nehéz lesz utána a gyereket a saját ágyába szoktatni.
2011. júl. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Mit vársz ebben a szexközpontú világban...?
2011. júl. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Utolsó,te is nehezen szoktattad át a gyereket,vagy honnan tudod?
2011. júl. 28. 21:26
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 éves koromig anyukámmal aludtam. Utána már én akartam külön szobában aludni. Engem nem akaszt ki, csak tényleg egyszerűbb, ha már az elején rá van a gyerek szoktatva, hogy a saját ágyában aludjon.
2011. júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
69%
Mindenkinek a sajat agyaban van a helye alvaskor. Nalunk ez alapszabaly, de nem a szex miatt, hanem azert, hogy mindenki kipihenhesse magat.
2011. júl. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
47%

A Sógornőm tegnap szülte a harmadik gyereket, a középső 14 hónapos, a nagy 2 és fél éves. Mindannyian egy nagy ágyban alszanak. Szerintük ez a normális. Én szerintem nem! A férjem is ezt akarta, de meg érti az én nevelési elvemet is! A gyereket nem fogom tudni átszoktatni egy másik ágyba, csak anyával együtt tud majd aludni! Szerintem morbid egy kicsit úgy együtt lenni apával, hogy közben mellettem alszik egy-kettő, vagy három gyerek. Hogy dugsz? Halkan? Hogy nyögsz? Hogy élvezel? Hogy ne keltsd fel a gyereket?!

Én halottam olyat, hogy a gyerek 18 évesen is anyával akart aludni. Nem tudták soha átszoktatni!

Morbid!

Milyen magán élete lehetett a szülőknek?

2011. júl. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
97%

Ez örök vitatéma.

Mert aki szerint nem jó együtt aludni,az megpuhíthatatlan, ugyanúgy mint aki szerint együtt aludni márpedig jó.


Felesleges feltenni a kérdést,mert csak vitát szül(het) és úgyis mindenki csak a saját elveit fogja hajtogatni, de érdemben nem születik válasz.


Ugyanis aki szerint nem jó együtt aludni, az okkal gondolja így, biztosan meg tudja indokolni 100 féle képpen,és nem mondhatja rá senki,hoyg noincsen igaza, mint ahogy arra sem ha valaki 100 indokkal támasztja alá azt,hoyg jó együtt aludni.


Ilyen a világ,különbözőek vagyunk,különböző képpen nevelünk gyermekeket,és sokszor annyira azt érezzük jónak amit mi gondolunk,hogy a másiknak neki si esünk emiatt.


De szerintem,szive joga bárkinek ellenkezőképpen gondolkodni,mint ahoygan azt egyes kérdezők teszik. A baj akkor van,ha kiszaladunk a kultúrált keretek közül.


Nos,ennyi.

Aki másképp gondolja, azt mindig is ki fogja akasztani,amíg világ a világ.

2011. júl. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

A fiammal és most a lányommal is közös a nagyágy.

A fiam 13hónaposan aludta át az éjszakát, amíg keményen saját ágyban alszik a gyereket játszottam, hát... Mindenkinek kényelmesebb volt, hogy velem aludt a kicsi.

Egyik pillanatról a másikra elválasztottam, harapott és 3hónapos várandósan nem esett jól, onnantól az esti altatás is annyi volt, hogy bevackolta magát a helyemre kapott egy nagy puszit és aludt, amikor elaludt áttettem a helyére, reggelig csicizett is.

Most 6hónapos a kislányom, szintén "pihenten" ébredek, és amint úgy alakul, hogy alszik éjjel, őt is visszateszem az ágyikójába.

Az, hogy a házasságomra ez mennyire megy rá, hát nem ezen megy tönkre. Mert a bébit egy kiadós huncut erejéig át lehet tenni óvatosan a kiságyba... hármasban is össze tud bújni anya-apa, és kiskifli nagykifli pózban lehet aludni...

És nem utolsó, hogy engem megnyugtat a babám szuszogást hallani, nem lennék nyugodtabb légzésfigyelővel sem....

2011. júl. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 ava87 ***** válasza:
100%

Nekem édes mindegy, ki hogy alszik, csak a következményeken ne csodálkozzon senki.

Személy szerint én képtelen lennék erre, mármint egy gyerek szerintem jóval korábban fekszik le, mint egy felnőtt. Meg aztán az ágyban én azt szeretem, ha nyugtom van. Épp eleget foglalkozom egész nap, reggeltől estig a csemetével, az éjszaka a felnőtteké :) Legalább is nálunk ez így van, és így is marad :)

2011. júl. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!