Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért akaszt ki sokmindenkit,...

Miért akaszt ki sokmindenkit, ha valaki egy ágyban alszik a gyerekkel-mondjuk 2 éves koráig, renben van a hzassága?

Figyelt kérdés
A válaszokból ítélve ez valami óriási hiba.
2011. júl. 28. 21:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Ez tényleg gyerekfüggő!

A miénk pl. nem ordított már az elején. Eleve a szobácskáját szokta meg!

Tényleg nagyobb kitolással a gyerekkel szerintem,ha 2-3 évesen pakolgatják másik szobába.

Akkor nagyon max. az első pár hónapot töltse velünk, a többit a saját szobájában!

De azt is elfogadom,ha valaki máshogy gondolja.

Egyébként azokat is divat megszólni, akik nem alszanak egy szobában.

Mi már kaptunk megjegyzést, amikor mondtam,hogy van külön szobája mindenkinek, nekünk is kell este egy kis magány stb., hogy milyen szívtelenek vagyunk!

Szóval manapság mindenért megszólnak!:)))

2011. júl. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk külön szobában alszik el, de ha szeretne, éjjel átjöhet. Volt egy idő, amikor még szopott éjjel, hogy minden reggel együtt ébredtünk, mostanában csak ritkán fordul elő. 15 hónapos.

Nekünk így kényelmes. Semmi bajom azokkal, akik eleve együtt alszanak (bár nem tudom, a kivitelezés hogyan megy, de felteszem, megoldják), és azokkal sem, akik soha nem veszik maguk közé a gyereket, mert jól elvan egyedül. Minden baba és család más. Ha egy házaspárnak úgy a jó, hogy inkább ringatják az éjjel felsíró gyereket, nem lesz az attól lelki sérült. Egyet nem tudok elfogadni, amikor rázárják éjjel az ajtót, aztán üvöltsön csak, nem mennek be hozzá. Szerintem az szörnyű.

2011. júl. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nem tudom én sem, de én is a lányokkal alszom a gyerekszobában. A férjem nem bánja, szerinte nagyon horkolok :DDD


Viccen kívül meg, nálunk ez így alakult. Első lányom születésekor átmentem a pici szobájába aludni, mert így a férjem is tudott pihenni, korán kel reggel, és így nem ébredt fel éjjel a babára.Úgy indult, hogy ez pár hónap lesz, aztán mikor három hónapos lett a lányom, kitalálta, hogy nem alszik el a kiságyban. Magam mellé tettem, úgy elaludt, viszont úgy én is. :D Egy darabig próbálkoztam visszatenni az ágyába, de pár hét után megúntam, mert volt hogy egész éjjel ezt játszottuk. Beletettem a kiságyba és felébredt. Ekkor azt mondtam, hogy OK, nemsokára alhat úgyis egyedül nagy ágyban, majd akkor visszamegyek a hálóba. Erre meg a lányom a mászással egyidőben alvajáró is lett, ez még most is tart, most négy éves, és éjjel simán lesétálna az ágyról, ha nem kapom el. Már ritkulnak ugyan az ilyen éjszakák, csak közben megszületett a második lányunk is( mert annak ellenére is szexelünk a férjemmel, hogy nem alszunk egy ágyban :D ). A pici jövő héten lesz három hónapos, a kiságyban alszik, de én még ott alszom, most a pici szoptatása miatt. :)

2011. júl. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!