Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A francia bulldogom agresszív,...

A francia bulldogom agresszív, megharap sokmindenkit, ma engem is,1 éves, szófogadó, okos, a füle rossz, süket, kézjeleket ismeri, de nagyon dühítő! Inekcióra gondoltam, aludjon, de nagyon szeretem! Milyen megoldás van?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorolj önkritikát. Hogy lenne már szófogadó egy kutya, ami megharap másokat? Te kéred tőle, mert akkor ne a kutyát okold?!

Most, hogy tisztáztuk viselkedési problémái vannak, több lehetőség van: vagy megtanulod könyvekből, netről stb, hogyan kell kutyát nevelni, vagy elviszed kutyaiskolába.

2010. okt. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor harap? Nem lehet oka a harapásnak az, hogy mivel süket, megijed? Tehát a harapás egy ijedtségi reakció?
2010. okt. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sürgősen kérd szakember segítségét,pl.itt:

[link]

Itt a példa a tipikus szaporítós kutyára!Ezért nem kell olcsón kutyát venni.

Ha nem tudod megoldani a szakértő segítséget,értesítsd a bulldog fajtamentést:

[link]

2010. okt. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
MIndent megcsinál, kézjelre fekszik, leül, marad, pacsit ad, minden, de rájön az 5 perc és kész elborul az agya! vettem könyveket, olvastam neten, minden megvolt, én ilyet sose kértem től! olvastam hogy a füle miatt lehet agresszív, de valahogy szeretném kinevelni belőle! van hogy 2-3 hónapig nem agresszív! nincs terrorban!
2010. okt. 12. 20:01
 5/10 A kérdező kommentje:
De megijedhet, de éppen ezért hátulról nem lehet közelíteni, csak szemből! mindenre figyelünk sokat foglalkozunk vele!
2010. okt. 12. 20:04
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed te mindent megtettél és nincs remény akkor keresd fel a bulldog fajtamentést.

[link]

Hozzá teszem NINCS rossz vagy kezelhetetlen kutya csak rossz gazdi. És ezzel nem téged akarlak bántani de a tények az bizonyítják hogy neked nincs elég türelmed és energiád egy ilyen "problémás" kutyához. Ezzel nincs is semmi baj, de nehogy elaltasd ezért, inkább hagyd hogy hozzáértő emberek megpróbálkozzanak vele.

2010. okt. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És tanuld meg egy életre,hogy ELLENŐRIZETLEN HELYRŐL,SZAPORÍTÓTÓL KUTYÁT NEM VESZÜNK!!!!
2010. okt. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha félelmi agresszió, akkor szerintem fokozatos ingerszoktatással meg lehet ezt oldani, ha domináns agresszió, akkor meg a viszony rendezésével lehet. Mivel süket, és emiatt problémás, én mindenképpen sulit ajánlanék, esetleg keresd meg őt:

[link]


Ha pedig úgy érzed, hogy te kevés vagy a probléma kezeléséhez, még szakértő segítséggel is, akkor inkább a bulldogmentőt, mint az alatatás.

2010. okt. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Türelmem az van,és tudja is hogy hol a helye, biztos azért csinálja mert megijed, de próbálom, el nem lesz altatva, nem lenne hozzá szívem, nagyon szeretem Samut:)! most jutalomfalattal próbálkozom, ma úgy ahogy mennt!
2010. okt. 13. 15:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez mind a te hibád,nem értesz a kutyákhoz
2011. jún. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!