Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek milyen a babája, nyugot...

Kinek milyen a babája, nyugot vagy hisztis típus?

Figyelt kérdés
Az én kicsim nagyon hiszti gép.Állandóan kézbe akar lenni,és ahogy leteszem üvöltésbe kezd.Nagyon sok ismerősöm szült mostanába,meg van kisbabája,és komolyan mondom hogy mindenki azzal "dicsekszik" hogy az ő babája egész nap alszik,csak enni kel fel,az éjszakát is átalussza.De tényleg ismerőseim 80%-alékának olyan nyugodt a babája hogy ha át menyek a hangjukat nem hallom,csak nézelődnek vagy alsziznak.És ilyenkor felmerül bennem a kérdés hogy csak az én babám ilyen nyűgös típus?Tényleg ennyire sok a nyugodt baba,vagy csak az én környezetembe jöttek pont így össze a "csoda babák"? :)
2009. máj. 12. 14:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
az utolso válaszolonak irnám hogy még most se késö egy teso én most 7 és fél év után válalkoztam a másodikra mivel az elsö fiammal gondok voltan mert nem aludt aztán jött a hiszti most van egy 6 honapos tesoja fiu és imádják egymást az bisztos hogy én nem bántam hogy ennyit vártam a másodikra igy könnyebb mert a nagy fiam besegit
2009. máj. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én soknak érezném a 10 év korkülönbséget (jó esetben lenne ennyi, ha minden elsőre összejön). Aztán lehet csak azért gondolom így, mert mi az öcsémmel tényleg együtt nőttünk fel (16 hónap van köztünk, én is hasonló korkülönbséget terveztem), nekem valahogy ez a "természetes". Meg talán én sem vagyok az az igazi anya típus. Tökre örülök neki, hogy már akkora a gyerek, hogy jöhetek-mehetek mellette, ismét "élhetek". Elképzelhetetlennek tartom már, hogy "feladjam" a kényelmes életemet.
2009. máj. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az én 7 hós lányom is igazi "hisztina":)főleg ha nem az van,ami épp neki tetszene.Amióta ül és mászik,azóta jobb a helyzet,addig egész napokat kellett cipelnem,és ordított.Most is ordít,ha a járókába teszem,mert néha azért kell mosogatni is...egyedül reggel van el fél órát,aztán egész nap szipolyozza a türelmem és az idegeimet.Tesó?!?A párom ikreket pedzeget mellé,de lehet,hogy nem lesz még egy bébi..vagy ha kipihentem az első 2 évet,talán..egyszer..majd:)A környezetemben csak 1 mintababa van,a többi mind anyaszipoly!
2009. máj. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az első időben én is megőrültem tőle, állandóan üvöltött. Aztán fél éves korától kicsit jobb lett. Tudott már ülni meg mászni. Na aztán 8 hónapos korában jött a hiszti ha nem lát, szörnyű volt, mára már sokkal jobb 10 hónapos. 1 hónapja megy fel s alá, egyedül eljátszik tök sok időt, szinte felüdülés az elmúlt időköz képest:)
2009. máj. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
én ugy veszem észre 14 éve figyelem : ha kicsinek hisztigép v. akaratos az olyan is lesz nagynak is ,ha picinek nem nyügös akkor ha jó nevelést kap (mert el is lehet rontani de ha jó a szülöi rend )akkor isteni gond nélküli gyerrek lesz jó persze kicsi probléma mindenhol van!
2009. máj. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!