Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek milyen a babája, nyugot...

Kinek milyen a babája, nyugot vagy hisztis típus?

Figyelt kérdés
Az én kicsim nagyon hiszti gép.Állandóan kézbe akar lenni,és ahogy leteszem üvöltésbe kezd.Nagyon sok ismerősöm szült mostanába,meg van kisbabája,és komolyan mondom hogy mindenki azzal "dicsekszik" hogy az ő babája egész nap alszik,csak enni kel fel,az éjszakát is átalussza.De tényleg ismerőseim 80%-alékának olyan nyugodt a babája hogy ha át menyek a hangjukat nem hallom,csak nézelődnek vagy alsziznak.És ilyenkor felmerül bennem a kérdés hogy csak az én babám ilyen nyűgös típus?Tényleg ennyire sok a nyugodt baba,vagy csak az én környezetembe jöttek pont így össze a "csoda babák"? :)
2009. máj. 12. 14:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős a babád?

Az enyém kb 2 hós koráig nagyon sírós volt, aztán később nyugodt, jókedvű baba lett belőle. Persze még most is szoktak lenni sirdogálások, de csak akkor, ha éhes vagy nyűgös, álmos, ilyesmi (most 10 hós).

2009. máj. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam eléggé akaratos. Hisztisnek nem mondanám, de nagyon érdeklődő minden iránt, mégis úgy gondolom, mivel rendszer van az életében, nem rossz baba.
2009. máj. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
3 hónapos lesz pont egy hét múlva :)
2009. máj. 12. 14:09
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
ne aggodj az én 6 honapos fiam is nyügös ö is állandoan ölbe akar lenni és még ringatom is napközbe ugy alszik hisztisnek még nem mondanám mert még ahoz kicsi de majd kiderül amugy egy nagyon jo kedvü gyerek imád nevetni és egyedül egyáltanán nincs el semmijen játékkal se
2009. máj. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az enyém is már sokat nevet,de aztán egyszer csak rá tökaz ordítás és akkor irány az anya öle.
2009. máj. 12. 14:12
 6/15 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen volt :( Megállás nélkül ordított, az se volt jó egy idő után, ha kézben volt és leültem vele. Mászkálni kellett vele egyfolytában. Cirkuszolt az evésnél, alvásnál. Fél éves kora körül mikor már elkezdett mászni egy kicsit jobb lett a helyzet, de igazán változás csak egy éves kor után jött. Én is mindig irigykedtem azokra a kismamákra, akik letudtak ülni lent beszélgetni, olvasni. Nekem ez az első év nagyon közre játszott abban, hogy nem mertem több gyereket vállalni.
2009. máj. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
*rá tör az ordítás
2009. máj. 12. 14:12
 8/15 A kérdező kommentje:
14:12! Én ugyan így vagyok.Az se elég ha az ölembe vagy mászkálni kell vele,ahogy le ülök ordít,pedig ugyan úgy az ölembe van.Én is szeretnék még egy gyereket,mert az szerintem nagyon jó ha van tesója,de e miatt nagyon félek,mert még egyzser ezt végig csinálni,kő kemény :( Pedig még csak az elején vagyok.
2009. máj. 12. 14:14
 9/15 anonim ***** válasza:

Bocsi egy kicsit megmosolyogtam a válaszokat, de csak azért, mert nekem 1 éves lányom van és szerintem születése óta ordit. De komolyan!!! Olyan hangja van, hogy a környéken már mindenki tudja, hogy mikor sir az én gyerekem. Aludni? Már azt sem tudom mi az!! Bár az utóbbi időben javul a helyzet alvás téren, de még nem az igazi.

Nem tudom, hogy mikor fog változni a helyzet. Remélem hamarosan, mert néha már nagyon kiborulok, pedig birkatermészetem van és borzasztó türelmes vagyok, voltam vele. Amúgy körülöttem is csak csodababaák vannak. Szoktam is kérdezgetni az anyukáktól, hogy mit csinálnak velük, de semmi egyebet, mint amit én is szoktam az enyémmel.

2009. máj. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

14.12 vagyok

Én is két gyereket szerettem volna mindig, de csak ha kis korkülönbség van köztük. Akkor igazán játszótársai egymásnak. Viszont egy olyan kis bőgőmasina mellett nem mertem vállakozni mégegyre. Sokan mondták, hogy idővel bánni fogom, hogy nem szültem még egy gyereket, de engem még mindig nagyon rosszul érint az, ha visszagondolok az első évünkre. Lehet szégyen, de én egyáltalán nem élveztem azt az időszakot. Sokan mondják, hogy mennyire aranyosak olyan kicsinek és bár sose nőnének meg, én egy cseppet se bánom, hogy megnőtt :) Eltelt 9 év, ott a "nagypofájú kölyök", akivel időnként jól összeveszünk, de akkor is inkább ez mint az a folyamatos ordítás :)

2009. máj. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!