Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valószínű hogy eü kaparásom...

Valószínű hogy eü kaparásom lesz? Tehetek valamit hogy elkerüljem?

Figyelt kérdés
tíz hónapos babám most jött meg elősször de már két hete tart a menstruációm. Már előre félek elmenni a dokihoz ha arra gondolok hogy elaltatnak és nem szoptathatom meg vagy két napig a babám az altatás miatt
2009. máj. 11. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom ami veled történik. Nekem volt eü kaparásom szülés után 3 héttel, mert iszonyatosan véreztem. Este bementem a kórházba, vittem magammal a pici babámat. Megetettem mielőtt bevittek a műtőbe, valamint vittem be lefejt anyatejet, amit a csecsemősök odaadtak neki amikor éhes volt éjjel. Miután megműtöttek egyszer jó alaposan ki kellett fejnem a tejet mindkét mellemből és kiönteni, utána már szoptathattam a kislányomat. Semmi baja nem lett. Ne félj ettől, nem kell napokig szüneteltetnetek a szopit.

Azért remélem nem lesz szükséged műtétre.

Sok szerencsét!

2009. máj. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ja köszönöm teljesen kétségbe vagyok esve azt sem tudom van e más megoldás is vagy egyből kaparnak...gyógyszer ilyesmi..
2009. máj. 11. 17:25
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ultrahangon látnak valamit, kaparnak. Én nyolc hét után mentem vissza. Végig vérezgettem, majd egyik este jól elöntött. Na akkor nem vártam tovább szerencsére. A kaparás után jól kifejtem a tejet, esküszöm zöld volt!! Aztán egy óra mulva megint kifejtem, aztán megint... Talán háromszor is ( fél éjszaka fejtem), mire visszanyerte az eredeti szinét. Azt már bátran mertem neki adni. Nem volt semm gond. Apa kétszer megetette tápival üvegből, utána szopott tovább, nem kevert be nála az üveg. Ne aggódj, utána minden panaszod megszünik, 1 nap és el is felejted!
2009. máj. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!