Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy év körüli, rosszul alvó...

Egy év körüli, rosszul alvó babák anyukái?

Figyelt kérdés

Mennyi idős a babátok, és hányszor ébred fel éjjel?

Fiam 7 hónapos koráig egész éjjel aludt. Ezután kezdődtek a gondok. Elkezdett éjjel is ébredni. most 13 hónapos, de minimum kétszer ébred. Visszatértünk a csecsemőkorba... :-(

Mikor változhat ez?


2011. nov. 20. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Külön alszik vagy veled?

Nálunk is kb 8-9 hónapos koráig külön aludt,átaludta az éjszakát(ha nem volt semmi baja)Aztán minden borul:(most 14 hónapos és mostmár velünk alszik,mert ha beteszem a kiságyba amikor elaludt,kb 10x ébred fel egy éjjel.Így,hogy mellettem van csak néha megébred és ha érzi hogy ott vagyok alszik tovább.

Lehet csak közelségre vágyik!

2011. nov. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

14 hónapos a fiam. eddig csak 1-2x ébredt éjszaka, de most...Már a szobájában alszok, mert nem bírok óránként, félóránként felugrálni és átmenni hozzá. A múltkor annyira bealudtam, hogy 2X nem hallottam, hogy vonyít a bébiőr, pedig elég hangosra van állítva. A férjem ment át a gyerekhez.

Nálunk tuti, fogzásra vezethető vissza. Már alig várom, hogy kijöjjön a maradék 14 foga. Uhh...

Nekem azt mondták 1 éves kor után sokkal jobb lesz. Vártam a csodát, hogy átalussza az éjszakát. semmi. Szerintem, ha 3 évesek lesznek, már mi is aludhatunk nyugodtan.

2011. nov. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!