Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy történhet meg ilyen?...

Hogy történhet meg ilyen? Hajnalban 6 hós kisfiamnak 41 fokos láza volt, többször hányt, már szinte alig volt magánál! Hívtam az ügyeletet, és nem jöttek ki!

Figyelt kérdés
Fél négykor arra keltünk, hogy nyög a kisfiam, de alig volt magánál, rángatózott keze lába, és megmértük a lázát, 40,9 fok volt! És elkezdett hányni, 3x is hányt! Kapott egyből kúpot, hívtam rögtön az ügyeletet,hogy jöjjenek ki, erre azt mondták, hogy nem jönnek ki, a lázcsillapítás a szülő dolga, meghogy nem ő az egyetlen beteg a városban, majd reggel vigyük el a háziorvoshoz. Meg hogy ha hány, ne adjunk neki enni, majd attól jobban lesz. Ne tudjátok meg mit éreztem! Komolyan mondom ahogy rángatózott meg alélt már a legrosszabbra is gondoltam! Hogy történhet meg ilyen? Vagy szerintetek én dramatizálom túl? Gyorsan csináltunk neki hűtőfürdőt, na az kicsit helyrehozta. De még most sem térek magamhoz, reszket kezem -lábam az idegtől.
2009. máj. 11. 05:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
eggyet értek az elöttem válaszolokkal ugy hogy én csak meg szeretném kérdezni hogy azota hogy van a kisfiad?
2009. máj. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez melyik városban volt? Tényleg, és hogy van a pici? Elvittétek reggel dokihoz? A nővéreméknél egyszer befulladt a pici, hívták az ügyeletet, ők sem mentek ki, inkább ajánlották, hogy azonnal vigyék ők be a kórházba. Nem ismétlem az előttem szólókat, hogy esetleg a világ végén laksz, és nem lenne autód.... Náluk szerencsésen megoldódott. De éppen eléggé sokkot kap a szülő ilyenkor!!! A stílus sem mindegy!!!! Jobbulást a babónak!
2009. máj. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Elvittük az háziorvoshoz, és vesemedence gyulladásra gyanakszik :( Elszörnyülködött amikor meséltem mi történt az ügyeletessel. Azt mondta, máskor egyenest vigyük be. Igen ám, de sajnos autónk nincs, fél négykor meg nem nagyon van még tömegközlekedés. Végül is jó buli lett volna 41 fokos lázzal buszozni :( Ja, és Miskolc!
2009. máj. 11. 09:40
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
És mi lesz feljelented őket?
2009. máj. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem semmi!Jobbulást a picidnek!Lehet,h ha ordítottál volna a telefonba akkor másképp reagáltak volna!Tudom,h durván hangzik,de ha csak így megy!!!Egyszer,mikor a nővérem beteg volt,az anyukám majdnem ráborította az asztalt az orvosra,mert annyira félrekezelte az akkor még 3 éves tesóm,h egyszerű megfázásból ment rá a gyulladás az összes légúti szervére!Jah és még így gyulladása is lett!Pedig anyára ez nem jellemző,de ez nagyon bevált neki!!!!
2009. máj. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
HOgy van a picikéd?
2009. máj. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon aranyosak vagytok! Délelőtt nem volt lázas, kb 1 órája felment 38,5-re, adtam neki egy fél Germicid kúpot. Most ment a párom a vizelet eredményért, abból derül ki hogy kell-e kórházba mennünk :( Én teljesen kivagyok már, amikor alszik a Kincsem csak sírok :( Egyenlőre nem foglalkozok a feljelentéssel mert van azon kívül is elég bajunk most, de ha rendbe jön a kisfiam az lesz az első!
2009. máj. 11. 14:11
 18/20 A kérdező kommentje:
Közben meglett a vizelet eredménye úgyhogy a vesemedence gyulladást ki lehet zárni szerintem, minden tökéletes lett! Nem tudom, lehet hogy akkor 3 napos láz? Holnap kell visszamenni a doktornénihez.
2009. máj. 11. 14:58
 19/20 anonim ***** válasza:
De jó! Örülök neki. Remélem hamar meggyógyul a picikéd, majd azért ird meg, ha tudsz valamit!
2009. máj. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én is örülök, hogy minden rendben a veséjével, remélem hamarosan meggyógyul.

Majd írd meg mi lett a feljelentés eredménye!

Jobbulást! És nyugalom, Neked!

2009. máj. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!