Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1hete hajnalban csak teát...

1hete hajnalban csak teát adok a 10hetes kisfiamnak. Egyre kevesebbet kér, és egyből elalszik. Lehet hogy el is fogja hagyni a hajnali kelést?

Figyelt kérdés
2008. okt. 8. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem minden esélyetek megvan rá.... Az én lányom még mindig kel, változó általában 2-4 között. 4,5 hós kislány anyukája.
2008. okt. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

az enyém 3-5között.és fél 8kor van reggeli.

és napról napra kevesebbet kért(teát, és nem marad éhes/szomjas,mert egyből alszik is.)ma márcsak 20ml-t ivott.140-el kezdtük.

2008. okt. 8. 14:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Gratulálok, szerintem sikeresen kiváltottad az éjszakai étkezést! Nyugi, ha éhes lenne, úgysem tudnád teával visszaaltatni. Én biztosan nem tudnám ezt megcsinálni a lányommal, mert 150-et megeszik éjjel. :) Első válaszoló voltam.
2008. okt. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja még annyit, hogy ez esetleg majd fogzási időben megváltozhat, hogy sűrűbben ébred és esetleg igényli, hogy foglalkozz vele. Nem biztos, hogy enni is fog kérni, lehet, hogy akkor is csak teázik majd. :)
2008. okt. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!