Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek fél óra múlva kel a...

Akinek fél óra múlva kel a babája az mikor nőtt ki belőle?

Figyelt kérdés

10hónapos kislányom elalszik és óramű pontossággal fél óra múlva kel.Nappal nincs gond mert elalszik egyhuzamban 1,5órát de este sajnos így van.Mellettem alszik éjjel és ezért nem tudom betenni a kiságyba mert ha felkel ott akkor nem hajlandó visszaaludni semmi pénzért.Ha mellettem van meg odabújik és már alszik is.Megpróbáltam hogy utána berakom az ágyába de sajnos felkel és nem alszik így sem vissza.Mit tehetnék?Tudnátok nekem tanácsokat adni?

Előre is ksözönöm!


2011. nov. 15. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Hol ès hogy altatod el? Vagy magàtòl elalszik? Mindig ilyen èjszakàzò volt vagy csak mostanàban? Ezeket jò lenne mèg tudni hogy segíteni tudjak.
2011. nov. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Először köszönöm hogy írtál!

Igen mindig is ilyen volt de nem éjszakázik.Elalszik este a kezemben és pontosan fél óra múlva kel.Ha visszaalszik ami a 90% akkor alszik reggelig.Nincs gond az éjszakával csak ha nem kelne fél óra múlva akkor a kiságyba tenném be nem a nagyba.Azt már próbáltam ha odaraktam és magam mellé a kiságyat és úgy bedugtam a kezem de sajnos nem ment.Nem egyszer próbáltam már!Amúgy 10hónapos és úgy születésétől kezdve így van.Utána szépen átalussza az éjjelt.Csak épp ez a dolog nem kéne.Várom a válaszod és persze másét is!

2011. nov. 15. 22:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok írni neked, hogy a 10 hós fiam is ugyanezt csinálja, de ő nappal is. Kb 1 hónapja kezdődött ez nála, és kezdünk már beleőrülni, mert semmit sem lehet tőle csinálni napközben sem. Ha beteszem a kiságyba, felébred, nem alszik vissza, és persze fáradt, nyűgós, megszakad a szívem érte, úgy szenved. Ha viszont vele fekszem le, akkor addig semmit nem tudok csinálni, amíg alszik, még az ő ebédjét sem tudom megfőzni! Ez egyszerűen szörnyű! Előtte átaludta az éjszakát, mégpedig a kiságyában. Csak a szeparációs szorongással tudom magyarázni. Éppen ma mondtam a férjemnek, hogy az a nagy baj, hogy mire elmúlik ez a félóránként ébredős időszak, addigra úgy beszokik az ágyunkba, hogy újabb rengeteg sírás és trauma lesz vissza szoktatni...:(
2011. nov. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Neked is köszönöm a válaszod!

Az a helyzet hogy én nemtudom a szeparációs szorongásra fogni mert nekem születésétől kezdve velem alszik és kb olyan 2hónapos korától volt ez.Nappal is ezt csinálta de 1-2hónapja ezt elhagyta.Csakz estivel van gondom.Épp most aludt vissza mert ugye felkelt ahogy szokott fél óra múlva és nem tudott visszaaludni.Játszani akart.Aztán már nagyon nyűgös volt és visszaaludt.De ez tartott majdnem másfél órán keresztül.

Nemtom mit lehetne tenni de már kezdek elkeseredni!:0(

2011. nov. 16. 00:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ez kb. 1 éves koráig tartott. Most 17 hónapos és ott tartunk, hogy elalszik a mi ágyunkba és át tudom rakni a sajátjába úgy, hogy már nem kel fel. Nem tudom mikor jutunk el odáig, hogy a saját ágyában alszik el...
2011. nov. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!