Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek nem fogadja el a...

Akinek nem fogadja el a babája a tápszert, az abszolút nem iszik belőle? Vagy nem olyan sokat?

Figyelt kérdés
Kisfiam elmúlt már fél éves, és már nagyon kevés tejem van. Reggel kipróbáltam, hogy megeszi-e a tápszert. Az első 40 ml-t nagyon lelkesen itta, nem fintorgott, de aztán nem ivott többet. Valamikor anyatejből is csak 40-60 ml-t ivott. Most akkor el fogja fogadni, vagy nem??
2010. ápr. 1. 08:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem írni, hogy tízóraira már gyümölcsöt kap, ebédre főzeléket, vacsorára pedig tejpépet.
2010. ápr. 1. 08:41
 2/4 anonim ***** válasza:
Probálkozzál többször! És mindig ugyanazt a tápit ad neki, hogy megszokja az ízét. Ha nem kell neki, akkor vagy keverd bele az ételébe, vagy kérd a védőnő segítségét, hogy milyen más tápi van.
2010. ápr. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem fogadná el, akkor egyáltalán nem inna. Valszeg elég volt neki annyi. Ha biztosra akarsz menni, esetleg turmixolj bele gyümölcsöt egy keveset, hogy jobb legyen az íze. Nálunk ez bevált.
2010. ápr. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen, én tettem bele egy kiskanál szőlőcukrot, úgy elfogadta. Ezt kb.3napig játszottuk aztán visszatért a simára:-)
2010. ápr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!