Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Csak bukik,...

Mit csináljak? Csak bukik, sír, bukik, sír

Figyelt kérdés

CSütörtök délután kapott oltást, pénteken vidám volt, végig vigyorgott, mint a tejbetök, ma a két órával a reggeli evés után elkezdett sírni.. sokat bukott, (30%) de nem adtam neki enni, mert szerintem nem az volt a baja..letelt a 4 óra (10 perccel azért hamarabb evett), evés közben már sírt, azóta sír, és folyamatosan bukik. (Azért evett, látszott rajta, hogy jól esik neki, picit elfelejtette, hogy mi a baja).

2 hónapos, sosem csinált mégcsak hasonlót se, a gyerekorvost meg nem tudom elérni :(

láz nincs


2009. máj. 9. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én elvinném az ügyeletre, ha nem érném el a gyerekorvost. Te is megnyugszol, ha egy doki megnézi. Esetleg próbáld meg elérni a védőnőt. Nyugodj meg, biztosan nincs nagy baj.
2009. máj. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel a védönödet.Lehet,hogy összeszedett valamit.Héten a lányom volt így.lehet az oltástól,de nem hiszem.

vagy kérdezz rá a legközelebbi kórház gyermekosztályán,mi okozhatja ezt a babádnál.Ö még kicsi nagyon fogyelj rá hogy elég folyadék jusson a szervezetébe...

2009. máj. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívd ki az ügyeletet!
2009. máj. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

vedono elerhetetlen, nalunk egy rocksztart konnyebb ekerni, mint a vedonot, az orvosunk cserebe nagyon jo, es altalaban elerheto

az ugyeletet letiltotta a doki, 3x hivtam, ketszer ok nelkul korhazba kuldtek, egyszer lehuyeztek, mondta a gyerekdoki, hogy ot hivjam.

most elfaradt a sok sirasban, alszik,probalkozok a dokival tovabb, szoval senkinek se volt hasonlo?

meg az jutott eszembe, h tegnap reggel voltunk ringatón, kulon, a sarokba, senki nem nyult hozza, ott elkaphatott vmit? de tegnap egesz nap annyira vidam volt, hogy csak na (amugy se szomorkodós)

gondoltam arra is hogy talan csak tulporgott, de akkor miert ma reggel?

2009. máj. 9. 12:43
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hagyd aludni, de figyeld közben rendszeresen. Ha felébredt és újra bukik és sír akkor mindenképpen vidd el dokihoz. Lehet tényleg elkapott valamit. Ha az alvás után nem lesz baj vele akkor szerintem nem kell dokihoz vinni. Kitartás neked! Jó babázást!
2009. máj. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Kitartás!

Oltástól lehet étvágytalan; ennek ellenére ő mégis bekajolt, lehet azért bukja. Fáj a pocakja! Ne aggódj! Pihenje ki magát! A dokit, ha jó fej, tényleg kérdezd meg!

2009. máj. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!