Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos a babám, és még nem...

5 hónapos a babám, és még nem fordul át. Ez baj?

Figyelt kérdés
Látom, hogy próbálkozik, de még nem jött rá, hogy kell. Baj, hogy még nem forog? Egyáltalán mikorra "kéne"?
2011. nov. 11. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:

nagyon nagy baj! már csak egy hónapja van rá! jujj!

:D bocs, lehet mégse volt vicces :) majd 6 hónaposan ha nem fordult át tedd fel a kérdést újra :) vagy inkább kérdezd meg a védőnőt :)

2011. nov. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

6 hónaposan várják el, hogy egyik irányba legalább csinálja. Ebben van egy jó nagy adag tartalék, tehát ezt úgy értsd, hogy ha nem csinálja, akkor azt komolyan kell venni, meg kell keresni az okát.


Az, hogy már próbálkozik, mindenképp jó jel. Én nem adok neki sok időt, hamarosan fog ő forogni.

2011. nov. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én lányomat anno 4 hónaposan neurológiára utalta a drága doktornéni, mert nem forgott hátról hasra, csak hasról hátra. Ott pedig "körberöhögtek", hogy nincs ennek a gyereknek semmi baja. Rá egy hétre átfordult. Nyugi, ahogyan előttem is írták, még van ideje, és ha próbálkozik is, akkor hidd el hogy sikerülni fog neki.
2011. nov. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!