Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb.3 hete hátról hasra fordul...

Kb.3 hete hátról hasra fordul a babám. Vissza mikor fog? Semmi jelét nem látom.5 hónapos múlt

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 1 hónapja fordult a hasára,akkor 4 hónapos volt.Ma először fordult vissza.:)Remélem most már belejön,mert folyton segítenem kell neki.

Valahol úgy olvastam,hogy 6 hónapos korukra már megtanulják az oda-vissza fordulást.

2011. jún. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is kb. 4 hét telt el a két irányba történő forgás közt. Azóta meg sem áll... :)
2011. jún. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok!köszönöm szépen a válaszaitokat!Hát én már meg vagyok ijedve hogy nem fordul vissza.Semmi jelét nem is mutatja....
2011. jún. 28. 10:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia első vagyok!

Tegnap egyszer fordult vissza,és azóta sem.

Ne aggódj,ha érett lesz rá úgyis megcsinálja!Én nem szoktam ilyesmin aggódni,nem éri meg.

2011. jún. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az én kisfiam elmúlt 5 hónapos,amire megfordult,ne aggódj,belejön és aztán meg sem lehet majd állítani!Semmivel nem vagytok elmaradva
2011. júl. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszem nekem nem fordult konkrétan hasról hátra, max eldőlt.

Hason fekvő baba, így nagy szám volt, hogy a hátáról meg tudott fordulni hasra. Ő akkor már 6 hónapos volt. De utána felgyorsultak az események és 7 hónaposan felállt. Járókában van és így a rácsokon könnyű volt felhúznia magát. Mert mivel hasas, így nagyon erős a karja.

Most 8 hónapos és 1-2 lépést megtett.

2011. júl. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az lemaradt az előbb, hogy mászott mielőtt felállt.

Szóval vannak dolgok, amik kimaradhatnak, vagy felcserélődhetnek. Emiatt sztem ne aggódj.

2011. júl. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!