Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mit vegyünk...

Szerintetek mit vegyünk karácsonyra az akkor 14 hónapos kisfiunknak?

Figyelt kérdés
Igazábol ilyen nagyobb játékai nincsenek is!Ami van neki: fischer price tanuló kutyus, mókakockák, egymásba rakható kispoharak, textil 3 darabos gyűrűpiramis, tanúlóteknős, 1 formabedobo, 1-2 plüss állat, 1 kislabda, 1 plüss éhes pelikán meg 1-2 kisebb csörgő meg ilyen dolgok!Ja meg van 1 hintája!De röviden ennyi!Szerintetek?Még nem megy, csak kapaszkodva a butorok, ágy mellett!
2011. nov. 9. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:

mi duplot veszünk, akkor lesz 15 hós.


van fakockája, imádja, de már duplot is használt, azt is szereti.


aztán mágneses rajztáblát akarok neki. vannak neki fa puzzeljei, azt is imádja.

könyvek.

mondjuk még vehettek egy pár labdát, átbújos alagutat.

labdák fonotosak ebben a korban.

2011. nov. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

Én is gondoltam Duplora!És labdát milyet?Sima gumilabdát?Vagy azokat a pici szineseket(műanyag)?

Olyan alagutat hol lehet venni?

2011. nov. 9. 12:34
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és még 1 dömperre gondoltam!
2011. nov. 9. 12:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Ikeás puhalabda, kisebb gumilabda, felfújható strandlabda. Könyvek (Lépésről lépésre sorozat pl), Vidám Pöfivonat. Lego Duplo-ból figurás szettek. Fa kirakók (Tesco Little Steps saját márkása nagyon jó minőségű és olcsó is). Jó minőségű babahangszerek, pl:


[link]

[link]

[link]


Nekünk ezek mind vannak, és nagyon szereti őket a kislányom.

2011. nov. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekünk egy homokozos dömper van a pincébe, és szokta tologatni, de fel nem akarom hozni mert koszos.


labda mindegy milyen és mennnyi. mi kaptunk jó párat, és van hogy össze gyüjti mindet egyhelyre.


de kisfiunak autós dolgok minden mennyiségben.


menj be egy tesco hasonlóba és nézz körül. pl a fisher prise little people terméke is szuperek nekik.

2011. nov. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Kislányom ezt kapta az első szülinapjára, azóta szinte mindennap játszik vele. Csak ajánlai tudom! SŐT, azóta szinte minden ismerősömnek, aki járt nálunk és a kisgyereke játszott vele, már vett magának. Szóval nagyon szuper játék!


[link]


15 hós kislány anyukája

2011. nov. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os válaszoló nagyon jót linkelt, nekünk is van hasonló, és az én 14 hós lányom is imádja!


Nekünk ilyen van (ezen kis sínen gurulnak le az autók):


[link]

2011. nov. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!