Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket vegyük meg karácsonyr...

Melyiket vegyük meg karácsonyra a kisfiunknak? Akkor 10 hónapos lesz.

Figyelt kérdés

Lehetőségünk van megvenni hamarabb,csak ötlet nincs. :)

A tanulószéket hülyeségnek tartom,de várom a véleményeket arról is.


Ezt? Http://www.babyaruhaz.hu/Fisher-Price-zsirafos-golyopalya_1586. html Ezt? Http://brendon.hu/Products/ViewDetails/21515? storetype=store&store=32 Vagy pedig mit?


2010. szept. 23. 13:41
 1/10 A kérdező kommentje:
Ezt? Http://www.babyaruhaz.hu/Fisher-Price-zsirafos-golyopalya_1586. html Ezt? Http://brendon.hu/Products/ViewDetails/21515? storetype=store&store=32 Vagy pedig mit?
2010. szept. 23. 13:41
 2/10 A kérdező kommentje:

jajj de rosszul tettem a linket. Na akkor újra.



[link]


[link]

2010. szept. 23. 13:42
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát az ugráló zebrát semmiképpen, egyik ismerősömnek a kislányának van szinte nem is használta. A golyópályát nem ismerem, de szerintem jónak tűnik, én szerintem beszerzek egyet a kislányomnak. Én arra szavaznék.


A tanulószékről meg annyit tesóm kisfia 5 éves és még mindig abból nézi a tv-t imádja kb másfél éves volt mikor kapta és azóta is használja. Az én kislányom azt tuti megkapja a Jézuskától! :)

2010. szept. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a golyópályát, ha már választani kell.

Egy ismerősömnek van zebrája, a kislány akkor ült rajta, mikor ott voltunk a fiammal nálunk, akkor is inkább irigykedett a drágám, a fiam is felült, aztán le is mászott azonnal, neki sem jött be.


Nekünk is kb így esett a szülinapja, én babytaxit vettem neki, azzal azóta is játszik, pedig kettő elmúlt már.

2010. szept. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én mindkét játékot korainak tartom még,de te tudod. Nekem tetszenek a zenélő játékok vagy az építősek.


[link]


[link]

2010. szept. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Osztom az utolsó válaszoló véleményét. Ezek nagyon koraiak még. A zebra különben szerintem is értelmetlenség. Vannak nagyon jó f.p. játékok 6 hónapos kórtól miért nem vesztek olyat? Két gyerekem van, a kisebbik most 1, a nagy 2 éves. Ezeket szeretik ebből a márkából: zenélő csiga, húzható kiskutya, tanuló szerszámpad, tanuló kutya, mászó micimackó. Van egy chicco-s csigánk, ami szintén húzható tolható, vannak rajta gombok is, zenél most éppen ez a favorit a kicsinél. Egy olyan korú kisbaba, mint a Tiéd a zenélő, nyomkodható, rakosgatható játékokat kedveli.
2010. szept. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk mindkettő van. De a zebrát csak akkor tudta használni amikor már leért a lába is. 10 hós babának inkább a zsiráfosat ajánlanám, kislányom még most is szereti pedig már 21 hós. Ez is zenél is világít is. Szerintem jó mind a kettő, csak a zebra még korai.
2010. szept. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nekünk van zebránk és nagyon bejött a kisfiamnak :)


golyópályánk is van, az meg abszolút kedvenc,, úgyhogy én is inkább azt javaslom!

tanulószékről nincs infóm (sima kisszékünk van, azt ő is nagyon szereti)

2010. szept. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk mindhárom megvan!

Golyópályát 8 hónaposan kapta, imádta, 1 éves koráig játszott vele.

1 évesen kapta a széket és a zebrát, most 1,5 éves, mindd kettőt szereti, napi szinten 10x használja mindkettőt!

2010. szept. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A zebra nálunk nagyon jó választás volt.
2010. szept. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!