Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vegyünk karácsonyra 5...

Mit vegyünk karácsonyra 5 hónapos kisfiúnknak aminek örülne vagy legalább is tetszene neki? Várom az ötleteket.

Figyelt kérdés
2009. dec. 21. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Örülni fog bárminek. De szerintem a pakolós, egymásbarakós (pl. poharas) játék , illetve rágóka nagyon praktikus és percekig el tud vele majd matatni.

Színes szép csomagolásba tegyétek, erre is nagy gondot fordítsatok, nálunk a csomagolásnak legalább annyira örült!

2009. dec. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én igaz tíz éves vagyok, de anya mesélte nekem is meg a tesómnak is, hogy nekünk gyönyörű, szebbnél szebb, különlegesnél különlegesebb és drágábbnál drágább ajándékokat vettek ilyen idős korunkban karácsonyra, de mi le se tojtuk őket, csak a csomagolópapírral játszottunk, és mikor elvették, sírtunk. De a csomagolópapír legyen jó színes, és zörögjön, tuti siker lesz!

Remélem segítettem :o)

2009. dec. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem tavaly volt 6 hónapos karácsonyra. Kapott egy Galt játszógyűrűt. Használtan vettem aprópénzért, mondhatom azóta is vagy benne ül vagy fekszik vagy épp felfordítja és a nagyobb gyerekem is szereti. Amivel még nagyon sokáig eljátszott az a Fisher Price tanuló kutyus volt. Elejében még csak gyűrte, birkózott vele és az hangot adott (mivel nálunk mindig be volt kapcsolva). Később már tudatosan nyomkodta. Kb. 14-15 hónapos korában nőtte ki.
2009. dec. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi egy fischer price jumpero-t vettünk, igazán szuper! Ideális 5 hónapos babáknak.
2009. dec. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!