Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos fiamnak ez jó...

15 hónapos fiamnak ez jó lenne karácsonyra?

Figyelt kérdés

[link]


esetleg valakinek van valami ötlete?link?


2011. nov. 8. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a lányom lesz 15 hós karikor.


Neki duplot akarunk venni egy nagyobb szettet, még nincs neki, de már játszott ilyennel.


Szerintem jó ez a pálya, de sokáig nem fogja élvezni szerintem. ez kb 10 hós kortól jó, amikor már ülve játszik és kb max másfél éves korig.


Ha ilyesmit akarsz akkor szerintem valami autópály szerüt vegyél neki, azt tuti sokkal tovább tudja használni.

2011. nov. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Maga az ötlet jó, viszont ezt nem venném meg és főleg nem ennyiért. Ebben az árban nagyobb fp-t is lehet venni akár a vaterán akár a teszveszen.

Az én fiam karácsonykor lesz 15 hós, maxi blocks-ot, tanulószéket, fp. autópályát kap.

2011. nov. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekunk van golyopalyank. FP a markaja es a kisfiam 8 honapos volt amikor kapta (nagyszulo vette hasznaltan valamelyik licites oldalrol). Jelneleg 21 honapos a kisfiam es meg a mai napig sokat jatszik vele. 8 honaposan kezdte felfedazni, 1 eves kroa korul kezdte a golyokat pakolni es ma mar egyszere tobb golyot beledob es levezi ahogy zenel. Van rajta egy elefant aminek a fulebe lehet pakolni most az a slager, hogy minel tobb golyot eresszen le rajta egyszere majd szalad utannuk. Ugyhogy az en fiamat lekoti.

A milyenk ilyen:

[link]


Ezenkivul nagyon jol bevallt a duplo (rendorseg van nekunk meg belolle mert imadja a rendor autokat vagy barmit ami szirenazik.

A golyopalya annyira bevallt nallunk, hogy nemreg kapott egy autos valtozatot amin autokat lehet leereszteni. Ez is nagyon jol bevallt es ha jonnek hozzank baratok a gyerkocokkel akkor ok is eljatszanak vele. Van nemi harc az utokert mert csak 2 van hozza de valahogy megoldjuk mindig. :) Ezt toys'r'us-bol vettuk kulfoldon.

[link]

2011. nov. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért...

Kedves utolsó, mi a neve annak az elefántos golyópályának?

2011. nov. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az én fiam most 15 honapos, bármit megvennék vagy a lelkemet eladnám ha bármi ilyennel egy percig játszana.. örüljetek neki hogy a tietek elfoglalja magát, az enyémet max a kisautok érdeklik és minden más ami nem az övé:) bármennyit tudnék fizetni ha találnék olyan játékot amivel tutira elvan kicsit egyedül is
2011. nov. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!