Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős koráig kell...

Mennyi idős koráig kell vasalni a baba ruháit?

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 11:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem is megkövezhettek :-), én sem vasaltam sosem a babaruhákat.

Csak a kis ingét, vagy más gyűrődős ruhadarabját vasaltam ki egyszer-kétszer, amikor abban vittem valahova (pl. esküvőre mentünk).

Gyönyörű a bőre, sosem volt semmi gond azzal, hogy nem vasaltam. A babaruhák pedig szépen kisimulnak, ha egy kicsit még nedvesen, szépen meghúzogatva, formára igazítva rakod vállfára, és úgy szárítod.

2009. máj. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én vasalás-mániás vagyok, a mi ruháinkat is mindig vasalom, még azt is, amiben itthon vagyunk. Így a kislányomét is minden alkalommal. Így sokkal szebb :)
2009. máj. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én sosem vasaltam.Sőt,az alsónemükkel és a pólókkal együtt is mosom kb.1 hónapos kora óta.Eddig (6 hónapos)azt a mosást amiben az ő cuccai is voltak hypoallergénnel öblítettem,ár azt sem,csak a mi öblítőnket használom .Semmi baja a bőrének.
2009. máj. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én az egész családi ruhatárat vasalom a zokni kivételével, nem vennék fel, nem adnék rájuk vasalatlan ruhát...
2009. máj. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom másnak hogy van ideje vasalni. Az én 13 hónapos kisfiam egész nap, reggeltől estig csak rohangászik, így is csupa kék-zöld folt, olyan eleven, pedig minden percben figyelek rá és futok utána. Egy percem sincs arra, hogy vasaljak, meg is őrülnék, ha az ő napi 4-5 váltás babaruháját, meg a férjem heti 35-40 kimosott pólóját vasalgatnám...
2009. máj. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!