Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős koráig kell...

Mennyi idős koráig kell vasalni a baba ruháit?

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 11:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Szia!Ez a baba bőrétől is függ.Én a kisfiam ruháit kb: 3 hétig vasaltam,utána nem.Semmi baja a kis bőrének,nagyon szép.
2009. máj. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Én most kezdek ellustulni egy kicsit. 11 hetes. Azért ha nem vagyok nagyon hulla kivasalom...legtöbbször. Semmi baja nem lesz sztem ha nem vasalsz néha-néha.
2009. máj. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Kislányom 7 hónapos, én még mindig vasalom az összes ruciját, textilpelusát. Úgy gondolom, jobb érzés a kis bőrének, ha a vasalástól-gőztől megpuhult rucit rakom rá, mint azt, ami nincs kivasalva. Ha bírod a vasalást és van időd, akkor vasald neki, amúgy nálunk úgyis van vasalás mindig, mert párom ingben jár dolgozni, úgyhogy így is úgy is vasalok, akkor már nem gáz nálunk a babaruha se.
2009. máj. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Most 4 hónapos a babám, akkor nem baj ha vasalatlan ruhát kap néha.
2009. máj. 8. 11:07
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
8 hetes kora óta nem vasalom csak ha kedvem van hozzá. semmi baj a babám bőrének
2009. máj. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Kövezzetek meg, de én egyszer sem vasaltam.A gyerek él, egészséges és szép a bőre, kilenc hónapos.
2009. máj. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a mániás: 5 és 1/2 és 7 évesek a fiaim, s a zokni kivételével még minden ruhájukat vasalom.

Egyrészt a fertőtlenítés miatt, másrészt nekik kellemesebb a puha ruha, harmadrészt így sokkal csinosabbak :)))

Egyébként ha a tietektől külön, magas hőfokon mosod a ruháit, elhagyhatod a vasalást.

2009. máj. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a nemvasalós.:)Külön mosom szenzitív mosószerrel és öblítővel.A ruhái így is puhák, a vasalás meg, ha nem elég magas hőfokon történik(mondjuk 90), akkor csak szépészeti beavatkozás.:)))
2009. máj. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én sem vasaltam-vasalom a ruháit a kisfiamnak,kivéve,ha nagyon gyűrött.Ő a harmadik babám,a két lányomnak se vasaltam.Sőt én nem is mosom külön,ha nincs rá időm beteszem a mosógépbe a mieinkkel együtt.Semmi baja nincs,makk egészséges 5 és fél hónapos kis pasi,a lányok 10 és 12 évesek.
2009. máj. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egyszer vasalom ki amikor megkapom a rokonoktól a használt, kinőtt ruhákat, utána már nem. Végelgyengülést is kapnék, ha még vasalnom is kellene!
2009. máj. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!