Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korig kell a...

Hány hónapos korig kell a baba ruháit vasalni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Amíg te szükségesnek tartod. Van, aki soha nem vasal.. más meg addig, amíg a gyerekei vele laknak.. Én pl. nem szeretem a gyűrött ruhát se magamon,se a gyerekeimen, hiába igyekszem szépen eteregetni, utána hajtogatva leszedni a holmit aszárítóról, méágsem olyan, mint vasalva. Így hát vasalom, ami gyűrött... m,ég a 18 éves fiam ruháit is, meg a 2,5 évesét is. Pedig 6-an vagyunk, így bőven van vasalnivaló :)
2011. márc. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyjából 6 hetes koráig vasaltam,illetve legtöbbször anyukám vasalta,ha jött.Nekem nem volt rá túl sok időm,és energiám.
2011. márc. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Igaz az, hogy ha az első gyereked kiejti a cumit, akkor megfürdeted a babát és kifőzöd a cumit. A másodiknál a ruhád ujjába törlöd mielőtt visszatennéd a szájába, a harmadik gyereknél meg csak a kutyát ugrasztod érte.


Nem kell kivasalni a baba cuccait, ha szépen megszárad, akkor fölösleges. De szebb a vasalt ruha, úgyhogy ruhától függ inkább nem a baba életkorától.

2011. márc. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Néhány hetesek vagyunk, de már nem vasalom. Vannak baba vállfák, azon száradnak a ruhácskák, fertőtlenítés céljából pedig csak a megvásárlás után vasaltam... már nem vasalom.
2011. márc. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Életkortól független a vasalás nálunk is. Ha gyűrött vasalom, ha nem gyűrött nem vasalom.
2011. márc. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sosem vaslatam, sőt nem is vasalok. Amit lehet úgy száírtok, ami nagyon gáz felvétel előtt átvasalom

(így legalább teszek valamit a környzetünkért:-)))))

2011. márc. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem vasaltam soha, egyaltalan nem gyurottek.2 eves mult
2011. márc. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Olyan 10 hónapos koráig vsaltam. Na, a kicsiét nem fogom addig. Ami fontos szerintem, az elején kifordítva vasalni őket a köldök miatt.
2011. márc. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lányom 10 éves a mai napig vasalom a ruháit/az összeset/és ugyan ugy az 23 hónapos kisfiamét is.
2011. márc. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az a dolog, ami nem a baba életkorától függ, hanem a ruha anyagától, van olyan amit én soha nem vasaltam. Mondjuk egy plüss rugit felesleges, de ami gyűrődősebb, azt még felnőttként is vasalni kell.
2011. márc. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!