Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki kell vasalni a baba ruhácsk...

Ki kell vasalni a baba ruhácskákat, t. Pelusokat?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 21:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Igen, ez is a fertőtlenítés része!

És nem mellesleg esztétikusabb is.

2010. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én nem vasalom.A pelust igen,de a ruhákat nem.
2010. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is a második válaszoló stratégiáját követem. Legtöbb ruhánk plüss anyagú, de mindenképp olyan ami nem gyűrődik. Úgy gondolom mosásnál eléggé ki vannak fertőtlenítve.
2010. jan. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

KELL-ni nem kell, de lehet:)

En kiszoktam, mert imadom a kicsi ruhacskakat vasalgatni.

2010. jan. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia


Én az elején,mikor haza hoztuk a babánkat,akkor kivasaltam,mert egy csomót aludt,és simán belefért az időmbe.

Ez kb talán 2 hétig tartott,aztán enyhült a sárgaság miatt lévő aluszékonysága,és már nem vasaltam neki semmit sem.

Azóta sem vasalom neki a dolgait. Semmi baja nincs a bőrének,hogy nem vasalok neki.

Szerintem mindenki maga dönti el,hogy vasal-e vagy sem...

Ha jól tudom a fertőtlenítés miatt nem árt a vasalás,mert ha maradna benne mosás után valami,akkor a forró vasaló kiölné belőle.

2010. jan. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Én is imádtam egy ideig vasalgatni a kis ruháit,de mióta ezer ruhája van a mosásban a büfik,kaja,miegymás miatt, a fél napomat ott tölthetném.

2010. jan. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 3 hónapos koráig vasaltam a ruháit, a pelusokat még most is vasalom.

1 éves kisfiú anyukája

2010. jan. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A 3. 22.02-es vagyok.. :)

Azt elfelejtettem hozzátenni,hogy most már beleférne az időmbe,de most meg már lusta is vagyok.... :)


(5 hónapos a kislányom)

2010. jan. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én 1 évig vasaltam mindenét, de ma már 2 szekrénysornyi ruhája van a gardróbban, így eszembe sem jut vasalni, és mér nem is olyan pici!Most mindig mielőtt felhúz valamit, és gyűrött bemegyek a gardróbba, és kivasalom!Ott amúgy is mindig készenlétbe van a vasaló!
2010. jan. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%

Én csak a felső réteget vasalom: nacit, pólót.

Bodyt, pizsit, pelust nem vasalok.

Mit fertőtlenítsek, nem lesz pisis-kakis semmi, nem kell sterilizálni a gyereket, bőven elég, ha ki van mosva a ruhája. 13 hónapos.

2010. jan. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!