Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon elrontottam! Hogyan...

Nagyon elrontottam! Hogyan szoktassam le?

Figyelt kérdés
8 hós lányom napközben cumisüveggel alszik el, megiszik egy üveg teát és aztán alszik, nem szeretném, ha ez így maradna, féltem a kis fogait.Voltatok ilyen helyzetben?mit tehetnék?
2009. máj. 7. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem voltam ilyen helyzetben, de esetleg próbáld meg cumira cserélni az üveget- az mégiscsak jobb.
2009. máj. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a tea utan vagja be a szunyat.Szerintem ez nem problema,hisz nem log a szajaban egesz nap a cukros tea.Termeszetes,hogy alvas elott iszik.
2009. máj. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha csak fél üveggel adsz oda neki? Majd már csak negyeddel? Akkor azért nem nyakalna be annyit. Vagy úgy kéne itatni, hogy tuti ne legyen szomjas elalvás előtt, mondjuk negyed órával előtte jól megitatni.... Hát nem tudom,.... Talán vizet tenni az üvegbe tea helyett...
2009. máj. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
meg azt is lehet,hogy fokozatosan,pici lépésekben haladva felvizezed a teát,míg egyszer csak tiszta víz lesz,amit iszik. tényleg kis lépésekben kell csinálni,hogy ne vegye észre,egy egy új hígítást 2-3 napig is használni
2009. máj. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nagyon gyenge teát kap, de akkor ezt is megpróbálom higítani

köszönöm a válaszokat

a cumisöveg nem baj?mert vettem aventes itatós fejet, de nem hajlandó megszívni.Evés után szépen iszik már pohárból, de elalvás előtt kell az üveg.

2009. máj. 7. 21:52
 6/6 anonim ***** válasza:
a fiam is ivás után alszik be, de én nem csak teát, igyekszem neki vizet adni inkább. O már elmúlt egyéves, mostanában probálom leszoktatni rola (elsosorban azért, mert bolcsibe megy, ha itthon lennénk, nem zavarna): megitatom még azelott, hogy vinném lefektetni, és addigra már van annyira fáradt is, hogy lefektetem és az alvotakarójával elaltatja magát.
2009. máj. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!