Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le 13...

Hogyan szoktassam le 13 honapos fiamat arrol, hogy mindent a szajaba tegyen?

Figyelt kérdés
Mindigis csinalta,de mostmar nagyon zavar,hisz mar erti,hogy "nem szabad",de megis...
2011. nov. 25. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

S még fogja is egy darabig csinálni...


Szerintem erről leszoknak, ha fejlődik még inkább a tapintásuk és nem akarják majd megkóstolni is a dolgokat, és ha megérik rá az agyuk.

Mondhatod, hogy nem szabad, előbb-utóbb el is hiszi neked. Addig pedig anyukának résen kell lennie néha. :)

2011. nov. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyira még nem érti, hogy ne is csinálja. Ők még így tájékozódnak. Én lányom 15 hós, de sok mindent ő is a szájába vesz, fogzásnál aztán meg főleg... :-) Próbálj meg nem idegeskedni ezen és adni még egy kis időt a kisfiadnak.
2011. nov. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kosz a valaszokat,azt hittem csak az enyem csinalja :P.Persze megy a fogzas javaban,most jon a kilencedik szegenykemnek...
2011. nov. 25. 14:10
 4/6 anonim ***** válasza:

1 éves lányom szintén mindent megkóstol.


De akkor sok óra nem számítok, még csak 5 foga van:(

2011. nov. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*jóra
2011. nov. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Akkor a legjobb nálunk ez, amikor megyünk sétálni, és van ahol nagy kavicsokkal van felszórva a kerítés előtti rész. Lányom meg van őrülve a kavicsokért, minden alkalommal kell neki fölszedni egyet. Persze rögtön a szájába akarja venni. Magyarázzam meg neki, hogy nem lehet... :-) Most már úgy csinálom, hogy a zsebemben van egy másik, otthonról hozott nagy kavics, amit már megsuvickoltam, és úgy teszek, mintha azt venném fel a földről. Trükkösnek kell lenni. :-)

2011. nov. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!