Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébiételek. Hol lehet kapni...

Bébiételek. Hol lehet kapni ilyeneket? Mi a márkájuk?

Figyelt kérdés
Tegnap írtam: a problémám az, hogy olyan bébiételeket keresek, ami nem vegyes, csak 1 gyümölcs/zöldség van benne. Pl. Őszibarack, sütőtök....Írtátok, van ilyen..De hol? Mi a márkája? Nincs bennük cukor? Én a dm-ben, rossman-ban néztem, de ott csak vegyeset találtam. Kérlek segítsetek még ebben, mert ma szeretném elkezdeni a hozzátáplálást! Köszi, jó babázást!
2009. máj. 7. 08:35
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondom, hogy a hippben nincs cukor
2009. máj. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

a hippben tényleg nincs, bár van, amihez adnak, de ezek már nagyobb babáknak valók. a 4 hótól adható 125 milisekben általában nincs, ezeken rajta van a pecsét, h nincs benne hozzáadott cukor. a fiam csak ezeket eszi, ami itt hon van, azok közül gyorsan megnéztem, h miben nincs:

alma, banán, barack

sütőtök alma

gyümülcsdesszertre nincs ráírva, h nincs benne, de az összetevők között nem írja

áfonyás alma

alma körte

déligyümis alma teljes kiörlésű gabonával

szóval azért lehet válogatni közülük jócskán:)))

2009. máj. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Hááát... nem akarok kötekedni, de vessetek egy pillantást a hippes gyümölcspürékre. Sehol nem írják, hogy nincs benne cukor...de ti tudjátok...


[link]

2009. máj. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
mondjuk ha az üvegen rajta van az más... de akkor a honlapon nem tudom miért nem írják
2009. máj. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
hát én sem akarok kötekedni, de azok a piros kis zászlók azok, az üveg bal alsó részén, oda van írva, h hozzáadott cukor nélkül...
2009. máj. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
ok köszi és bocsi
2009. máj. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Most olvastam az üvegre rá van irva, hogy nem tartalmaz cukrot, kicsit figyelmesebben olvassátok el..
2009. máj. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
semmi gáz, szívesen:))
2009. máj. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!