Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébiételek. Hol lehet kapni...

Bébiételek. Hol lehet kapni ilyeneket? Mi a márkájuk?

Figyelt kérdés
Tegnap írtam: a problémám az, hogy olyan bébiételeket keresek, ami nem vegyes, csak 1 gyümölcs/zöldség van benne. Pl. Őszibarack, sütőtök....Írtátok, van ilyen..De hol? Mi a márkája? Nincs bennük cukor? Én a dm-ben, rossman-ban néztem, de ott csak vegyeset találtam. Kérlek segítsetek még ebben, mert ma szeretném elkezdeni a hozzátáplálást! Köszi, jó babázást!
2009. máj. 7. 08:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mi a Tescoban vettük hippes bébiételt. Mi almás-körtéssel kezdtük meg pár napja, és nagyon izlik neki. Még vettem almás-répásat is de azt még nem kóstoltuk.

5hónaposak vagyunk!

2009. máj. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
A Kecskemétinek, Univernek és a Hippnek is láttam csak 1 gyümölcsből álló bébiételét. Olyat, amiben csak őszibarack, csak sütőtök vagy sárgabarack van. Én a Tescoban és a Rossmannban is szoktam venni, de kisebb boltokban is.
2009. máj. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Én Kecskemétiben szoktam időnként látni a DM-ben őszibarackot, sütőtököt, szilvát. Mindig változik a készlet, így gyakran kell nézegetni.
2009. máj. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb választék az auchan-ban van.Az univer a legolcsóbb,a kecskeméti középkategória és a hippes a legdrágább.A kecskemétit ajánlja a legtöbb védőnő,és valóban az a legfinomabb.
2009. máj. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Hipp vilmoskörte, sárgabarack.

DM-ben láttam.

2009. máj. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

a Kecskemétinek és a Hippnek biztos, hogy van, a neten csak a Brendonban találtam, de tuti, hogy sok helyen lehet kapni:

Kecskeméti barackos:

[link]


Hipp almás:

[link]


Kecskeméti sütőtökös:

[link]


Kecskeméti szilvás:

[link]


stb stb

2009. máj. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Ha nem kapok, lehet olyannal kezdeni, ami vegyes? pl. őszi-almával. Kérlek Titeket még erre is válaszoljatok! Köszi!
2009. máj. 7. 08:51
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok mint irtam mi almás-körtéssel kezdtünk és semmi baja nem volt, nagyon izlett neki!
2009. máj. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Igazság szerint azért mondják,hogy 1 félét kóstoltass egyszerre,mert ha gond van tudod melyik nem jó a babának. De pl. én is adtam már vegyes gyümölcsöt és semmi baja nem lett tőle.
2009. máj. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én Auchanban, Tescoban, Lidlben, DM_ben szoktam beszerezni.

A Kecskeméti valóban finom, de ha a legjobbat akarod, akkor mindig olvasd el az összetevőket, mert sokban van hozzáadott cukor, ami nem jó!

Javaslom, hogy először adj almát, készítsd el magad, és csak aztán adj olyat, amiben van már gyümölcs is. Inkább ne körtéset, hanem őszibarackosat. Vagy sárgabarackosat. Sütőtök-almát...

2009. máj. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!