Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébiételek. Hol lehet kapni...

Bébiételek. Hol lehet kapni ilyeneket? Mi a márkájuk?

Figyelt kérdés
Tegnap írtam: a problémám az, hogy olyan bébiételeket keresek, ami nem vegyes, csak 1 gyümölcs/zöldség van benne. Pl. Őszibarack, sütőtök....Írtátok, van ilyen..De hol? Mi a márkája? Nincs bennük cukor? Én a dm-ben, rossman-ban néztem, de ott csak vegyeset találtam. Kérlek segítsetek még ebben, mert ma szeretném elkezdeni a hozzátáplálást! Köszi, jó babázást!
2009. máj. 7. 08:35
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Mind a Hippesben, mind a Kecskemétiben van sajnos cukor! Éppen ezért anno mi is kutakodtunk kicsit... A Nestles és a Milupás (Frutapura)olyan, amiben nincs cukor. Ezek azonban nem egyféle gyümölcsből készülnek.
2009. máj. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat elírtam: ...aztán adj olyat, amiben van MÁS gyümölcs is...
2009. máj. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a Nestleset az Intersparból, a Milupásat meg a Bookline.hu oldalról szoktuk beszerezni (de a Brendonban is láttam múltkor).
2009. máj. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Amit én vettem hippeset abban nincs cukor..
2009. máj. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
én őszibarack -banánnal kezdtem.nem volt semmi gond.
2009. máj. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Milyen hippeset vettél amiben nincs cukor? Én is megnéztem jópárat és egyikre sem volt ráírva, hogy hozzáadott cukrot nem tartalmaz csak az, hogy bio meg hogy glutén ill. tejszármazékmentes. Érdekelne te milyet vettél.
2009. máj. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem reszelj neki almát üvegreszelőn (vagy turmixold le) és azzal kezdjétek, abban tutira nincs se cukor, se más összetevő. Ha azt már eszi, akkor akár bolti alma-más gyümi vegyeset is adhatsz neki.
2009. máj. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Én banános őszibarackos hippel kezdtem, mert az almát nem szereti.Azóta is a kombináltak a slágerek.

Semmi baja nem lesz tőle, ha kevertet kap, ha lassan vezeted be és figyeled a reakciókat.a lényeg, hogy a korának megfelelő gyümölcs legyen.

2009. máj. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Szlovákiában élek én itt vettem a hippes ételeket amire az van ráirva, hogy nem tartalmaz cukrot..
2009. máj. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Hippeset vettem abba van alma simán Kecskemétiben többet láttam amiből van egy fajta. A Hippről annyit h nincs benne cukor de viszont a Kecskenétiben van. Most néztem meg.
2009. máj. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!