Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgy sír, hogy már én is...

Úgy sír, hogy már én is sírok, olyan, mintha nagy fájdalmai lennének, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Milupa Milumil HA Start-ot kapott eddig,semmi baja nem volt,tegnap voltam gyógyszertárban,de már csak itthon vettem észre,hogy Milupa Milumil HA 1-et kaptam. Ma abból adtam neki,mivel a 2 doboz teljesen egyforma.Mostanra úgy sír,hogy teljesen ellilul,mintha tényleg nagy fájdalmai lennének. 1 hónapos lesz szombaton. Mit tegyek? Mármint az evidens,hogy holnap lerohanok nyitásra a gyógyszertárban a rendes tápszeréért,de hogy vészeljük át az éjszakát? Nem merek neki ebből adni többet....
2009. máj. 6. 20:28
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Igen,mostmár kicsit nyugodtabb vagyok,köszönöm. Első baba,sosem hittem,hogy ennyire fájhat látni valaki más szenvedését...Megköszöntem már,hogy ilyen aranyosak vagytok? :)
2009. máj. 6. 20:45
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Remélem megnyugszik a babád hasikája, de ha nem akkor büfiztetéssel és hasmasszázzsal próbálkozz először.

Utána meg ha minden kötélszakad, akkor segíthetsz neki kakilni és pukizni, gondolom nincs otthon szélcsöved, de a hőmérővel ugyanazt a hatást lehet elérni. Berakod a popsijába és nagyon óvatosan megmozgatod, ettől ha kell neki akkor kakilni ill. pukizni fog.

2009. máj. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm,és ha felébred és vmi csoda folytán éhes lesz,mennyit adjak neki? Az adagját,vagy kevesebbet?
2009. máj. 6. 20:54
 14/28 anonim ***** válasza:
Elsőnek az anyatejet! Utána remélhetőleg megjön a párod a Starttal. Ne ilyedj meg, ha elaludt akkor lehet már kezd megnyugodni a hasa, a HA 1-es nem annyira más mint a Start, és lehet nem is lesz olyan hamar éhes, mert ez jobban laktat.
2009. máj. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Igen,én is arra gondoltam,hogy a tejből,vagy akár a Startból merjek e neki szokásos adagot adni. Ezt a borzalom HA1-et látni se bírom,de sajnos nincsenek kismama ismerőseim,nincs kinek odaadnom. Valakinek a 15. kerületből esetleg nem kell? kb. 9 kanál hiányzik belőle.

Nagyon nehezen tűröm meg a lakásban,hogy ilyet tett az én gyönyörű,pici kislányommal...:)

2009. máj. 6. 21:08
 16/28 anonim ***** válasza:
Amennyit kér. Érzi ő is, hogy megterhelte a pociját, nem fogja túlenni magát szerintem következőnek.
2009. máj. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

fel is ébredt,alig aludt fél órát..nem sír,csak járnak a kis lábai nagyon,és pukizik folyamatosan...annak van értelme,ha vizet itatok vele,hátha oldja benne?

Mire a mondat végére értem,már sír is,bár ez inkább panaszos nyöszörgés most..

2009. máj. 6. 21:21
 18/28 anonim ***** válasza:
szerintem jó a víz! De lehet hogy csak fáradt, a napotok miatt nekem mindig sírt ha csavargás után haza jöttünk!!!
2009. máj. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Fáradság is lehet a dologban, nekünk is így volt egy átcsvargott nap után még amikor pici volt.

Remélem nyugis éjszakátok lesz!

2009. máj. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Elaludt megint,nem tudom,meddig fog aludni,úgyhogy ledőlök mellé én is. Valamennyit kakilni is sikerült neki..Köszönöm mindenkinek,aki velem volt ezen a frissanyukát-próbáló estén.Bár a közelemben is lennének ilyen segítőkész kismamik. Jó éjt nektek,sok örömet mindenkinek és mégegyszer köszönöm :)
2009. máj. 6. 22:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!