Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgy sír, hogy már én is...

Úgy sír, hogy már én is sírok, olyan, mintha nagy fájdalmai lennének, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Milupa Milumil HA Start-ot kapott eddig,semmi baja nem volt,tegnap voltam gyógyszertárban,de már csak itthon vettem észre,hogy Milupa Milumil HA 1-et kaptam. Ma abból adtam neki,mivel a 2 doboz teljesen egyforma.Mostanra úgy sír,hogy teljesen ellilul,mintha tényleg nagy fájdalmai lennének. 1 hónapos lesz szombaton. Mit tegyek? Mármint az evidens,hogy holnap lerohanok nyitásra a gyógyszertárban a rendes tápszeréért,de hogy vészeljük át az éjszakát? Nem merek neki ebből adni többet....
2009. máj. 6. 20:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ugyanezt esszük! Megeszi a kajcsit és utána sír? Nekünk azért sírt, mert nem jött az üvegből, az 1-es valamivel sűrűbb, vennem kellett avent 3 lukas cumit.
2009. máj. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

kamilla tea segít neki kakilni, hasmasszázs is jót tehet,lehet,hogy fel van fújódva. [link]

szegények,remélem hamar átmegy rajta és nem viseli meg nagyon a kis pociját. éjjel is eszik még gondolom,úgyhogy jó lenne azért elmenni valamelyik ügyeletes patikába,nehogy éhezzen a picinyed.

2009. máj. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Védőnőt nem tudod felhívni? Amúgy szerintem nem lehet baja a táptól, de inkább hívd fel. Merre laksz? Hátha van itt valaki, aki a közeledben, és tud adni startot. Nekem sajna már nincs, én is elajándékoztam. Esetleg egy barátnőnek nincs?

Ha mnden kötél szakad, ez sürgőssségi, hívd fel az ügyeletes gyerekorvost. Esetleg Tescoban van start táp, ha nem is milupa milumil. Nem tudom, h van-e a közeledben. Vagy ami még eszembe jutott, a nagyobb városokban van ügyeletes gyógyszertár, ott adhatnak.

2009. máj. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
csináld hígabbra a tápszert neki! Baja nem lesz tőle! Rendesen megette az adagot belőle? esetleg lehet, hogy a hasát megnyomta kicsit, mert táplálóbb, mint a start. tornásztasd meg. a lábacskáit nyomd a pocija felé óvatosan. Esetleg ha van otthon espumisan, vagy hasonló hatóanyagú dolog, abból adhatsz neki, könnyíti az emésztését. VAgy ha van lehetőségetek gyógyszertári ügyeletre átugrani, akkor vegyetek ilyen espumisan cseppet.
2009. máj. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy ilyen gyorsan reagáltatok :)

Igen,kaja után szinte rögtön,3-5 perc múlva,azt hittem,nem evett eleget,de ha újra kínáltam,nem kellett neki.

Felhívtam apját,-munkatársakkal beültek vhova- hazafelé vesz az ügyeleten,meg rájöttem,hogy a mélyhűtőben van még 300 ml anyatej,azzal kihúzzuk,mig párom hazaér.

Azért vagyok nagyon megijedve,mert mindíg,mindennap kap kamillateát,de az most nem segít,és a hasikája is olyan,mintha dudoros lenne...és igy visszagondolva ma csak 3x volt kaki,jóval többször szokott lenni,és sírt is sokat,csak ma nehéz napunk volt,sokat kellett ügyintézni,mászkálni,a kocsiban meg mindíg alszik,nem figyeltem fel rá,hogy vmi nincs rendjén..Most elaludt nagy nehezen,előre rettegek,mi lesz,ha felébred...

2009. máj. 6. 20:40
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Csináld neki hígabbra a tápszert, biztos nehéz volt a pocakjának ez a fajta. Ha belefér, azért én elmennék venni 1 olyat, amit eddig evett, mert az éjszaka nagyon hosszú tud lenni ébren, sírva.

Kitartás, jobbulást a picinek!!!

2009. máj. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Igen,kapott Espumisant is,de csak mégjobban sírt utána...Pont ezért jöttem ide segítségért,mert semmi sem használ,ami szokott. De köszönöm a kedvességeteket mégegyszer.
2009. máj. 6. 20:42
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Sztem is a hígabb tápszer lesz éjszakára a megoldás!

Kitartás! Szegénykém... :(

2009. máj. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nem lesz gond! ha van anyatej, inkább azt add neki éjszaka, aztán reggel majd vesztek másik tápit. Addig is, espumisan, vagy hasonló csepp, ami emésztést segít neki! hamar rendbeteszi ne félj! valószínűleg a pocija nem tudja megemészteni, és felpuffadt kicsit, azért érzed keménynek a hasát. ha közben felébredne sírva, akkor tornásztasd! óramutató járásával megegyezően simítsd, illetve a lábait behajlítva told a hasa felé. Nyugalom:-)
2009. máj. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Megnyomta a hasát az egyes tápi, tömény volt neki. Semmi baj, jön a párod haza, csak startot adj neki, az egyest meg tedd el jó mélyre. Nem lesz baja, csak most kicsit " sokat evett", baromira tele érzi magát. Lehet az éjjel még többször ébred tőle, de holnapra átmegy rajta és nem lesz gond, ne aggódj!
2009. máj. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!