Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szuri után nagyon sír a...

Szuri után nagyon sír a babám, fájdalmai lennének?

Figyelt kérdés
Most kaptuk a 3 hósat és délután látszólag ok nélkül sír(ahogy a 2.hós után is !) Nem is nagyon lehet megvigasztalni és étvágytalan is. Láza nincs. A szuritól lenne ilyen nyűgös, esetleg legközelebb valamilyen fájdalomcsillapítót kéne neki adnom megelőzésként?
2008. júl. 30. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a szuri előtt adtam neki egy kúpot, meg vittem magammal egy vizes textilpelenkát, amivel rögtön betakartam a pici bibit. Szerintem adj neki egy kúpot, hátha jobban érzi magát tőle.
2008. júl. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak annyira fáj neki a szuri, mint a nagyobb gyerekeknek, felnőtteknek. Ilyenkor már nem is a szuri miatti fájadlom miatt sír, hanem attól, hogy netán megint jön a gonosz doktorbácsi és megszúrja.
2008. júl. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem,egyszerűen szokatlan neki a fájdalom. Sok doki egészen a combcsontig is beszúr ami szörnyen fájhat.
2008. júl. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbálj nedves ruhazsebkendőt tenni a combjára, ahova a szurit kapta, kellemes lesz neki, közben beszélgess vele, simogasd, hogy megnyugodjon.

Üdv. 4,5 hós picilány anyukája

2008. júl. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!