Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár hete olyan érzés tört ki...

Pár hete olyan érzés tört ki bennem, hogy szeretnék egy kisbabát. Miért van ez?

Figyelt kérdés

19,5 éves lány vagyok, s pár hete valami olyan érzés tört ki bennem, hogy szeretnék kis babát.Sürün azt álmodom hogy van. Ha látok kis babát az utcán akkor mindig elszomorodom, hogy nekem nincs, meg fáj a szivem.

Nagyon jól kijövök a pici babákkal, sokan meg is dicsértek. Lehetséges hogy ez egy jel arra hogy felkészültem egy kis babára?


2009. máj. 5. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak arra jel hogy felnőttél:)

Várj még egy picit a babával! Éldd ki magad mások gyerekén egyelőre! De nagyon aranyos vagy! Mégis, előbb teremtsd meg a feltételeket! S vigyázz addig, ilyenkor az ember lánya könnyebben teherbe esik.

2009. máj. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

szakmám már van, melót pedig keresek. fiú akitöl szeretnék gyermeket meg van. vele még nem beszéltem. neki már van gyerkeme, de szeretne még. köszi a válaszod. sokat segitett. már én is gondoltam arra, ovó néni leszek még nem lesz gyermekem :)

tudom hogy fiatal vagyok, de komoly kapcsolatot keresek, szórakozni úgy se megyek nagyon, ugyhogy nincs semmi az útban. de azért várok még persze. még 1x köszi....

2009. máj. 5. 15:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!