Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rossz érzés tört rám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz érzés tört rám a volt barátnőm miatt, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 3 hónapja szakítottunk a barátnőmmel, elég csúnyán váltunk el több, mint 1 év után, és kicsit se éreztem rosszul magam a szakítás miatt ebben a 3 hónapban. De most elment a sulijával Horvátországba 4 napra, és most nézem a képeket, amik a kiránduláson készültek, és vannak olyan képek, amin 4 fiúval van 1 szobában elég durva állapotban, és teljesen felidegesítettek ezek a képek, azon stresszelek, hogy esetleg történt-e valami valamelyik fiúval, és 2 órája böngészem a képeket, hogy nincs-e 1 olyan kép, amin 1 fiúval van. Ez mitől lehet, hogy ez rám tört? Szerintem nem szeretem már, mer mondom az utóbbi 3 hónapban abszolút nem hiányzott.
2010. okt. 25. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:

De, sajnos szereted még, ha nem is annyira tudatosan mint régen. Ne próbáld magadat átverni.

Ha nem szeretnéd, egyáltalán nem lennél féltékeny, és magas mértékből le is x@rnád hogy mi van vele.

2010. okt. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dehogy szereti. Csak nincs ló, akkor talán megmarad a szamár effektus.
2010. okt. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szereti, engem is régen zavart h az exemet más is dugdossa, ha az "enyém volt ne legyen másé" effektus. De ezt gyorsan ki lehet nőni ha nem törődsz vele.
2010. okt. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!